با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
الگوی دخل و خرج

دانلود و خرید کتاب الگوی دخل و خرج

مدیریت مالی خانواده

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب الگوی دخل و خرج  نوشته  غلامرضا نظربلند  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب الگوی دخل و خرج

کتاب الگوی دخل و خرج؛ مدیریت مالی خانواده را غلامرضا بلندنظر به رشته تالیف درآورده است و انتشارات چاپ و نشر بازرگانی آن را به انتشار رسانده است.

درباره کتاب الگوی دخل و خرج

نویسنده در این کتاب این سوال را مطرح می کند که چرا رشته مالیه شخصی یا مدیریت مالی شخصی و خانوادگی  که با امور روزمره زندگی انسان‌ها درارتباط است چرا به حاشیه رانده شده است. اما برخلاف مالیه شرکتی و مالیه دولتی که هرکدام متولی و مالک مشخص دارند، کسی نیست که از حقوق افراد و خانواده‌ها دفاع کند و امور مالیه آن‌ها را ساماندهی نماید. شرکت‌ها و دولت‌ها برای انجام امور مالی خود از راهکارهای مالیه شرکتی و مالیه عمومی استفاده می‌کنند که سوابق طولانی و تالیفات متعددی را پشتوانه خود دارد. اما افراد و اشخاص برای نظم بخشیدن به فرایند دخل و خرج خود و مالیه‌ی شخصی خود چه کار باید بکنند و کدام منبع مطالعاتی و نظری را در اختیار دارند؟خانواده‌ها به دلیل همین ناآگاهی و حمایت نشدن‌ها، با حیف و میل کردن منابع محدود و بد خرج کردن دارایی‌هاشان، به نوعی خودآزاری مشغول هستند. آنگاه فریاد بر می‌اورند که دخلمان با خرجمان جور در نمی‌آید و هشتمان گرو نه‌مان است.

همین مسأله به نویسنده کتاب «الگوی دخل و خرج؛ مدیریت مالی خانواده» این انگیزه را داده است که مخاطبان را با اصول و مبانی مدیریت مالی شخصی و خانوادگی آشنا کرده و زمینه استفاده از این رشته فراگیر را در همه شئون زندگی مردم فراهم نماید. در این کتاب به خواننده آموزش داده می‌شود که چگونه به سه سوال پاسخ صحیح بدهد:

۱ـ چگونه برنامه ریزی مالی داشته باشیم؟

۲ ـ چگونه هزینه‌های زندگی را تامین کنیم؟

۳ ـ چگونه پس‌انداز و سرمایه‌گذاری کنیم؟

خواندن کتاب الگوی دخل و خرج را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

محتویات این کتاب به‌گونه‌ای طراحی شده است که برای سرپرستان خانواده و درواقع عموم مردم مناسب و مفید باشد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۴/۰۱
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۳۵۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۴/۰۱