با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تخصص در ۲ ساعت (در هر چیزی)؛ زندگی و کسب و کار موفق برای همه (۴۵)

دانلود و خرید کتاب تخصص در ۲ ساعت (در هر چیزی)؛ زندگی و کسب و کار موفق برای همه (۴۵)

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تخصص در ۲ ساعت (در هر چیزی)؛ زندگی و کسب و کار موفق برای همه (۴۵)  نوشته  گریگوری هارتلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب تخصص در ۲ ساعت (در هر چیزی)؛ زندگی و کسب و کار موفق برای همه (۴۵)

تخصص در ۲ ساعت، در هر چیزی کتابی نوشته گریگوری هارتلی و ماریان کارینج از مجموعه زندگی و کسب وکار موفق برای همه انتشارات کهکشان دانش است.

آگاهی به ماهیت اصلی تخصص و چگونگی تبدیل شدن به یک متخصص هدف کتاب تخصص در ۲ ساعت در هرچیزی است.

کتاب تخصص در ۲ ساعت در هر چیزی در ده فصل به شما راهکارهایی در زمینه متخصص شدن در کارتان آموزش می‌دهد. راهکارهای این کتاب به شما کمک می کنند تا انواع مختلف از افرادی که می‌توانند مسیرهای پیش‌رفت زیادی را برای شما بازگشایی نمایند را شناسایی کنید، زبان بدن افراد متفاوت را یاد بگیرد و پیام‌های غیر مستقیم را شناسایی کنید، زمان، موقعیت و نوع راهنمایی که روی برنامه‌های شما اعمال می‌شود را در نظر بگیرید و از آن‌ها به‌منظور بالا بردن آمادگی خود برای رسیدن به مقصود خود استفاده نمایید، بتوانید راه‌هایی را برای هموار کردن مسیر مدیریت اطلاعات، نفوذ به افراد، و استوارسازی موقعیت خود در کنترل شرایط، طراحی و در نظر داشته باشید، روی صحت اطلاعات و محدودیت‌هایی که پیش روی شما قرار می‌گیرند، تحقیقات کامل انجام دهید و در نهایت برنامه درستیرا برای رسیدن به نتیجه دلخواهتان دنبال کنید.

خواندن تخصص در ۲ ساعت در هر چیزی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

به نظر ما خواندن این کتاب برای هرکسی در هر حرفه‌ و جایگاهی مناسب است چون تکنیک‌ها و راهکارهایی را برای ارتقای کیفیت هرآنچه هستیم، به ما آموزش می‌دهد.

جملاتی از کتاب تخصص در ۲ ساعت در هر چیزی

تعریفی که من از تخصص دارم این است: به بازی ویدئویی پیچیده‌ای فکر کنید؛ بدون مهارت‌های برنامه‌نویس، هیچ وجود خارجی ندارد، اما فرد ۱۲ ساله‌ای که یکی از طرفداران بازی است، بهتر و با تجربهٔ بیش‌تری از برنامه‌نویس بازی که خط به خط کدهای بازی را طراحی و ساخته است، مراحل بازی را طی می‌کند. در این شرایط، برنامه‌نویس، یک تکنسین به‌شمار می‌رود، اما شخص ۱۲ ساله یک فرد ماهر و دارای تخصص محسوب می‌گردد. قابلیت‌های کودک ۱۲ ساله، اشتیاق و علاقه به تکنولوژی، و ذات انسانی را به نمایش می‌گذارد. شاید برنامه‌نویس و سازندهٔ بازی، مصاحبه‌ای دربارهٔ تمام قسمت‌های بازی انجام دهد، اما نتواند به این پرسش کودک ۱۲ ساله پاسخ جامعی را ارائه کند که «چرا وقتی دو دکمه را فشار دادم و هواپیما را حرکت دادم کلهٔ طرف مقابل من منفجر نشد؟» 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۱۰
تعداد صفحات۲۴۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۱۰