کتاب درسنامه پرستاری داخلی؛ جراحی برونر سودارث "زنان" اثر دوریس اسمیت سودارث

دانلود و خرید کتاب درسنامه پرستاری داخلی؛ جراحی برونر سودارث "زنان"

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب درسنامه پرستاری داخلی؛ جراحی برونر سودارث "زنان"  نوشته  دوریس اسمیت سودارث  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب درسنامه پرستاری داخلی؛ جراحی برونر سودارث "زنان"

معرفی کتاب درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث "زنان"

کتاب "درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث " که با نام اصلی Nursing,surgical Suddarth`s textbook of medicine مشهور است، یک منبع جدید و معتبر در پرستاری داخلی است. این کتاب یکی از منابع آموزشی مهم برای دانشجویان پرستاری است که به بیان نکات مرتبط با جراحی های اندام های داخلی پرداخته است.

کتاب حاضر یعنی، "درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث "زنان" ، نوشته ی لیلیان شولتیس شولتیس برونر و دوریس اسمیت سودارس است. دکتر میترا ذوالفقاری (عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران) مدیریت تدوین و نظارت آموزشی و فاطمه بهرام نژاد (کارشناس ارشد پرستاری مراقبت ویژه و دانشجوی دکترای پرستاری) ترجمه و تلخیص این کتاب را بر عهده دارند و از انتشارات بشری چاپ رسیده است.

فهرست مطالب شامل 4 فصل است و عناوینی زیر در آن بیان شده اند: بررسی و درمان بیماران مبتلا به اختلالات پستان و پروستات، درمان بیماری با اختلالات تناسلی زنان و مشکلات مربوط به فقر آهن. مواردی چون هیدروسل و واریکوسل، کانسر پروستات، کارسینوم مهاجر، تسکین درد، تومورهای ثانویه‌ی بیضه، انواع بیوپسی از طریق جراحی، درمان های سیستمیک، هیسترکتومی، کانسر تهاجمی رحم، عفونت لگنی، سقط خودبه خودی، انتخابی و دردناک و نازایی، منوراژی و معاینات آندوسکوپی، کاندیدیاز و اختلالات ساختمانی، کیست ولو، در زیرمجموعه‌ی هر یک از این فصول ذکر شده‌اند. در ابتدای هر فصل، جدولی تحت عنوان فرهنگ لغت ارائه شده که شامل ترمینولوژی مباحث آن فصل است. سپس کلیات آناتومیکال و فیزیولوژیکال را ذکر کرده و در آخر به بیان پاتولوژی و سیر بیماری پرداخته است.

مطالعه‌ی کتاب "درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث "زنان" را برای چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم:

مخاطبین این کتاب، دانشجویان کارشناس و کارشناس ارشد پرستاری هستند که از این کتاب می‌توانند به عنوان منبعی خلاصه و فشرده جهت بررسی مهم‌ترین نکات جراحی‌های ارگان داخلی استفاده کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
ehsan
۱۳۹۴/۱۲/۱۴

خوب

tadai
۱۳۹۵/۰۶/۱۸

همون ابتدا اشتباه داره امنوره به معنای عدم قاعدگی هست نه اندروژن!!!!!

دانشکده پرستاری
۱۴۰۰/۰۱/۱۰

آموزش پرستاری به روش کسر: ک= کاهش حجم اطلاعات س= ساده‌سازی اطلاعات ر= رنگ آمیزی اطلاعات شعار ما اینه: آموزش باید ساده، لذت‌بخش و کارآمد باشه! @nursing_colleg آیدی کانال تلگرام ما

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۹-۳۰۷-۸
تعداد صفحات۱۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۹-۳۰۷-۸