با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کوروش شاهنشاه آنشان

دانلود و خرید کتاب کوروش شاهنشاه آنشان

۳٫۷ از ۱۷۶ نظر
۳٫۷ از ۱۷۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کوروش شاهنشاه آنشان  نوشته  افسانه کرمی‌تخت‌چوبی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کوروش شاهنشاه آنشان

کوروش فرزند ایران است از بطن ماندانه (ماندانا) دختر پادشاه هگمتانه شاه استیاگ و کمبوجیه پارسی می‌باشد که تا مدتها بعد از تولد، اطلاعی از شاهزاده بودن خود نداشت و تصور می‌کرد چوپان زاده می‌باشد و مادرش اسفاکو است ولی بعدها در می‌یابد که میترداد و اسفاکو خانواده حقیقی او نمی‌باشند و او خانواده‌ای دارد درآنشان. بسیاری از مورخان به دلیل این‌که کوروش در کنار اسفاکو بزرگ شد و اسفاکو به معنی سگ ماده می‌باشد بر این باور بوده‌اند که کوروش را یک سگ شیر داده و بزرگ کرده است.

ASAL
۱۳۹۵/۰۸/۱۱

درودم بر تو ای کوروش تو ای دادار هر چه داد تو ای کوبنده ی بیداد تو ای فریاد آبادی تو ای آغاز آزادی تو ای خورشید بی پایان الا شاهنشه ایران . . . درود بر کوروش بزرگ کتاب خیلی خوبی بود .

y.agazadeh@gmail.com
۱۳۹۵/۰۸/۱۰

کتاب ضعیفیه مولف سعی کرده با استفاده از تعصبات ملی گرایانه ش این کتابو تدوین کنه همین مساله باعث شده ارزش علمی بسیار کمی داشته باش هرچند ک ب نظر ب خوبی میتونه احساسات افرادی ک دنبال اسطوره سازی از این شخصیت تاریخی

- بیشتر
hossein.rgz
۱۳۹۹/۱۰/۰۵

من از این کتاب خیلی خوشم اومد، چون توش هم از اتفاقات اون زمان گفته بود و هم اینکه معنی منشور حقوق بشر و بقیه ی سنگ نبشته های دوران هخامنشی توش اومده بود❤

کاربر ۲۴۱۲۸۲۲
۱۳۹۹/۱۰/۰۶

خیلی عالیه

من عاشق کتابم
۱۳۹۹/۱۰/۱۲

خیلی خوبه عالی من این کتاب رو به شما پیشنهاد می کنم ععااالللییییی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۱۴-۰۸-۴
تعداد صفحات۲۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۱۴-۰۸-۴