با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نظام رده‌بندی سنی  محتوای صوت و تصویر فراگیر

دانلود و خرید کتاب نظام رده‌بندی سنی محتوای صوت و تصویر فراگیر

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نظام رده‌بندی سنی محتوای صوت و تصویر فراگیر  نوشته  رضا بهنام‌راد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب نظام رده‌بندی سنی محتوای صوت و تصویر فراگیر

طراحی نظام رده بندی محتوا یکی از شگردهای رایج و متداول برای جهت‌دهی به محتوا در رسانه است. امروز کمتر رسانه‌ای در دنیا بدون استفاده از نظام رده‌بندی اجازه فعالیت پیدا‌ می‌کند. امری که در کشورمان مغفول مانده و در رسانه‌های گوناگونی که در فضای بی‌انتهای باند وسیع فعال شده‌اند، الزامی به رعایت نظام رده بندی محتوا دیده نمی‌شود. این غفلت در حوزه پخش وسیع هم محسوس است و شبکه‌های مختلف تلویزیونی نیز چارچوب و نظام تعریف شده‌ای برای رده‌بندی محتوا ندارند.

کتاب «نظام رده‌بندی سنی محتوای صوت و تصویر فراگیر» که حاصل پروژه تحقیقاتی مفصل‌تری است، با تاکید به این نیاز اساسی و با توجه به ضرورت حفظ و حراست از مرزهای فرهنگی کشور تعریف و طراحی شده و با بهره‌گیری از مطالعات عمیق و جلسات مشاوره، قدم اول این راه را با قوت و همتی بلند برداشته به نحوی که با اجرایی شدن این سیستم، توجه به امر نظارت بر محتوا به گونه‌ای نظام‌مند، سامان و توسعه خواهد یافت.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۶۶۲-۹۱-۷
تعداد صفحات۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۶۶۲-۹۱-۷