با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چرخ نیلوفری

دانلود و خرید کتاب چرخ نیلوفری

زندگی‌نامه داستانی شهید غلامعلی پیچک

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چرخ نیلوفری  نوشته  مجتبی حبیبی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چرخ نیلوفری

 کتاب چرخ نیلوفری از مجموعه سرآمدن علم و ایثار، زندگی‌نامهٔ داستانی شهید غلامعلی پیچک به قلم مجتبی حبیبی است.

مجموعه سرآمدان علم و ایثار به روایت زندگی‌نامه و خاطرات شهدای دانشجو و دانشگاهیان کشور در دوران دفاع مقدس می‌پردازد.

خواندن کتاب چرخ نیلوفری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

علاقه‌مندان به ادبیات پایداری و دفاع مقدس و سرگذشت‌نامه‌های شهدا مخاطبان اصلی این کتابند.

جملاتی از کتاب چرخ نیلوفری

بهرام عزیز سلام. چند روزی بیش از مأموریت ما باقی نمانده، اما از آنجایی که ممکن است بعد از پایان مأموریت به‌طور شخصی به باختران و نزد برادر بروجردی بروم، شما متن را ملاحظه کرده، از هر قسمت به بعد که لازم دیدید، برای چاپ به مجلهٔ پاسدار اسلام ارائه فرمایید. از مأموریت که برگشتم، نامه‌ای از سپاه آمده بود که خود را به گردان چهار پادگان ولیعصر (عج) معرفی کنم. من تنها یک شب فرصت داشتم که در فاصلهٔ دو مأموریت خانواده‌ام را ببینم. بگذریم که گاهی فکرش را می‌کنم حق و حقوق آن‌ها را رعایت نمی‌کنم. چون در فاصلهٔ هر مأموریت یک شب الی دو شب می‌بینمشان. خدا را شاکرم که از نعمت خانوادهٔ خوب برخوردارم. و اما مأموریت از آغاز تا پایان: «صبح ساعت هشت بود که به پادگان مراجعه کردم.

دیدم تغییرات زیادی صورت گرفته و برادر بروجردی به‌عنوان فرمانده هنگ، تشکیلات سپاه را تا حدودی تغییر داده و آن را به استانداردهای یک سازمان نظامی حرفه‌ای ارتقاع بخشیده است. گرچه او همیشه آدم مهربان، منضبط و شجاعی است، همیشه بدخواهانی پیدا می‌شوند که مانع کارش شوند و به هر قیمتی که هست برایش حاشیه بسازند. امثال ابوشریف از اینکه می‌بینند او هرج و مرج را کنار زده و کیفیت و آمادگی اعضا را ارتقاع بخشیده، می‌خواهند زمینه‌ای درست کنند که مثل مأموریت پیشین‌اش دور از مرکزیت سپاه بماند. گفته می‌شود که به‌زودی به سپاه غرب کشور منتقل می‌شود. البته این‌ها مربوط به پیش از آمدن ما به پاوه است و حالا شنیده‌ام که او مدتی است آمده و مشغول به کار هم شده است. از دوستانش خواسته که برای کمک به وی و مأموریتش نزدش بروند

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۴ صفحه
نوع فایلEPUB
دسته بندی
تعداد صفحات۳۰۴صفحه
نوع فایلEPUB