با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب تاریخ فرهنگی قبیله‌ی لعنت، جلد هشتم (ایلومیناتی، سیزده خاندان تاجدار، سیزده خط خونین) اثر اسماعیل شفیعی سروستانی

دانلود و خرید کتاب تاریخ فرهنگی قبیله‌ی لعنت، جلد هشتم (ایلومیناتی، سیزده خاندان تاجدار، سیزده خط خونین)

۳٫۸ از ۱۵ نظر
۳٫۸ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تاریخ فرهنگی قبیله‌ی لعنت، جلد هشتم (ایلومیناتی، سیزده خاندان تاجدار، سیزده خط خونین)  نوشته  اسماعیل شفیعی سروستانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تاریخ فرهنگی قبیله‌ی لعنت، جلد هشتم (ایلومیناتی، سیزده خاندان تاجدار، سیزده خط خونین)

ایلومیناتی، سیزده خاندان تاجدار، سیزده خط خونین، جلد هشتم و آخرین جلد از مجموعه تاریخ فرهنگی قبیله‌ی لعنت است. محتوای این جلد به ایلومیناتی اختصاص داده شده تا معلوم شود منتهی‌الیه و آخرین پرده از نمایش چند هزار ساله به اجرا درمی‌آید تا همهٔ خشم و کین ابلیس و جنودش دربارهٔ انسان و انتقام از خالق انسان بر صحنهٔ فراخ زمین، عینیّت یافته و دیده شود. «ایلومیناتی»، ظهور عملی و نظری خاستگاه شیطان و لژنشینان مجامع مخفی بی‌خدا در آخرالزّمان است؛ «نظم نوین جهانی» و سپس عصیان و آشوبی فراگیر، به امید دست‌یابی ابلیس به سلطه‌ای فراگیر در ابعاد جهانی. راز همهٔ فراز و فرودهای بزرگ در نقطه عطف‌های مهمّ تاریخ رفته، در حال گذار و سرانجام تولّد تاریخ فردا را در همین امر باید جست‌وجو کرد. با مطالعه و بررسی مجامع معرّفی شده در بخش‌های قبلی، همچون «CFR»، «کمیسیون سه جانبه»، «بیلدربرگ‌ها» و گروه‌های مختلف «مجامع فراماسونری»، این سؤال پیش می‌آید که خطّ مشیّ اصلی و مدیریت کلان این مجامع به ظاهر متفرّق، توسط کدامیک از این مجامع، تنظیم و جامهٔ عمل می‌پوشد و سرانجام، رشتهٔ این همه به کجا منتهی می‌گردد؟ قبول این سخن صریح و بی‌پرده بر همگان آسان نیست!! بی‌هیچ اغراق، سلسله‌جنبان این مجموعه، ابلیس ملعون است و فرامین و خاستگاهش از مسیر سایر شیاطین (اجنّهٔ شیطانی) و به مدد اقسام مختلف فنون جادویی و ارتباطات شیطانی، به بخش مهمّی از این مجامع وارد می‌شود. همین رشتهٔ اتّصالی، نوعی همسویی، همراهی و سرانجام مشارکت در جذب منافع و دفع موانع بین مجامع به ظاهر متفرّق ایجاد می‌کند. به جز این، از کنار شورای حاکمهٔ ایلومیناتی نمی‌توان به راحتی گذشت؛ به عبارتی شاید حاصل جمع نظری و عملی این مجامع پرسابقه را بتوان در ایلومیناتی جست‌وجو کرد؛ تشکیلاتی که برگزیده‌ترین اعضای بلندپایهٔ مجامع مهمّ سیاسی، اقتصادی، نظامی و رسانه‌ای را در خود گردآورده است. هدف اصلی و غایی این شبکه، ذیل عناوینی، همچون «نظم نوین جهان»، «حکومت واحد جهانی»، «دهکدهٔ جهان» و... بیان می‌شود و سایرمجامع و حتّی ساکنان «کاخ سفید»، «کاخ باکینگهام»، «کاخ الیزه»، «کاخ کرملین» و حتّی سازمان‌های اطّلاعاتی امنیّتی، همچون «CIA» و «پنتاگون» و «موساد» و سرانجام سازمان‌های جهانی، به عنوان مجریان و عاملان تحقّق این هدف قابل شناسایی‌اند. در این کتاب با سیزده خاندان ایلومیناتی، نقش‌آفرینی زرسالاران یهودیان در جهان، فراماسونری در اروپا و ایران و برنامه‌ریزی این خاندان‌هاب رای فتح جهان آشنا می‌شوید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
F Sabity
۱۴۰۰/۰۵/۰۱

عالییییی

sourena
۱۴۰۰/۰۳/۰۲

✨✨✨

Ftm B
۱۴۰۰/۰۵/۱۱

سلام لطفا در بی نهایت بگذارید. سپاس از توجهتون

Mehrdad
۱۴۰۰/۰۶/۱۶

تلفیق یک سری از توهمات با چند فکت تاریخی شده این کتاب تو پوسته مژالب درست و مستند نطریه های توطئه بی اساس رو به خورد مخاطب به اسم حقیقت میدهند

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۴/۱۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۹۳۸-۹۶-۰
تعداد صفحات۲۸۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۴/۱۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۹۳۸-۹۶-۰