با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
طراحی تعامل بین شهروندان و شهرهای هوشمند

دانلود و خرید کتاب طراحی تعامل بین شهروندان و شهرهای هوشمند

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب طراحی تعامل بین شهروندان و شهرهای هوشمند  نوشته  هانیه عظیم‌زادگان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب طراحی تعامل بین شهروندان و شهرهای هوشمند

شهر هوشمند با استفاده از فناوری، زیر ساختارهای شهری را بهبود می‌دهد تا شهری کارآمدتر و با همکاری بیشتری توسعه دهد. مفهوم شهر هوشمند در طول دهه گذشته به عنوان ادغامی از ایده‌هاست که چگونه فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌تواند عملکرد شهرها را بهبود بخشد، کارآمدی آنها را افزایش دهد، رقابت بین آنها ر ا اصلاح نماید و راه حل‌های جدیدی برای مشکلاتی چون فقر، محرومیت اجتماعی و محیط زیست ضعیف ارائه دهد. اگر شهرها عنصر کلیدی برای ایجاد یک آینده پایدار و کارآمد باشند، شهروندان عامل اصلی شهرها هستند اما چرا هر شهروندی در یک شهر هوشمند، نمی‌تواند شهروند هوشمند باشد؟ پریسیلا فوناتو در کتاب «طراحی تعامل بین شهروندان و شهرهای هوشمند» به این مشکل پرداخته و به آن پاسخ داده است. او مفهوم شهر هوشمند و شهروند هوشمند و رابطه این دو را در این کتاب تشریح کرده، زیربنای شهرهای هوشمند را توضیح داده و در نهایت درباره توسعه شهرهای هوشمند فصلی آورده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
سروش
۱۳۹۹/۰۱/۲۳

بیشتر شبیه یک پایانامه بود تا کتاب پیوستگی مطالب وجود نداشت بیشتر نقل قول بود از مقالات و کتاب های دیگر شاید نسخه ترجمه نشده فهمای مطالب را بهتر انتقال دهد

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۱۶
شابک۹۷۸۶۲۲۶۵۹۸۳۵۴
تعداد صفحات۵۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۱۶
شابک۹۷۸۶۲۲۶۵۹۸۳۵۴