با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دریای شیاطین (به‌دنبال تاج خونین، جلد سوم)

دانلود و خرید کتاب دریای شیاطین (به‌دنبال تاج خونین، جلد سوم)

۵٫۰ از ۶ نظر
۵٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دریای شیاطین (به‌دنبال تاج خونین، جلد سوم)  نوشته  استیو بارلو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب دریای شیاطین (به‌دنبال تاج خونین، جلد سوم)

«دریای شیاطین » سومین جلد از مجموعه داستانی «به دنبال تاج خونین» به قلم استیو بارلو و استیو اسکیدمور است. این کتاب شبیه هیچ کتاب دیگری که خوانده‌ای، نیست. تو قهرمان این داستان هستی. هر تصمیم که بگیری، بر ادامهٔ ماجرا تأثیر می‌گذارد. همهٔ بخش‌های این کتاب شماره‌گذاری شده‌اند. در پایانِ اکثر بخش‌ها، مجبوری گزینه‌ای را انتخاب کنی. انتخابت تو را به بخش دیگری از کتاب می‌کشاند. تصمیم‌هایت کمکت می‌کنند تا ماجرا را با موفقیت به پایان برسانی. در این تصمیم‌گیری‌ها دقت کن، چون برخی از آنها می‌توانند خطرناک باشند. اگر شکست بخوری، باید ماجراجویی را از نو آغاز کنی و از اشتباهت درس بگیری. اما اگر انتخابت درست باشد، در مأموریتت موفق خواهی شد. قهرمان باش و از چیزی نترس! آنچه تاکنون اتفاق افتاده: تو جنگجوی ماهر هستی که در دنیای افسون و خطر زندگی می‌کند. در این سرزمین، انسان‌ها در کنارِ ترول‌ها۱، کوتوله‌ها و اشباح زندگی می‌کنند و موجودات اسرارآمیز دیگری هم هستند که در تاریکی به این سو و آن سو می‌روند. ملکهٔ آلبا برای مقابله با دشمنانِ قسم‌خورده‌اش، یعنی ملکهٔ سرخ و شوهرش مورتا احضارکنندهٔ اشباح، از تو تقاضای کمک کرده است. سال‌ها پیش، سولمورـ بزرگ‌ترین جادوگر دنیا ـ تاجی از طلا ساخت که به وسیلهٔ چهار یاقوتِ گران‌بها تزیین شده بود. یاقوتِ قدرت به صاحبش مهارت جنگیدن ارزانی می‌داشت. یاقوت شهود به صاحبش توانایی تله‌پاتی و ذهن‌خوانی می‌داد. یاقوت جادو به شخص قدرتِ جادویی می‌بخشید و یاقوت مرگ، فرد را بر دنیای مردگان مسلط می‌ساخت. اما حاکمان در سراسر دنیا می‌خواستند قدرت‌های تاج را صاحب شوند. بنابراین تاج مذکور به ابزاری شیطانی بدل گردید و نامش به ’تاج خونین‘ تغییر یافت. سولمور درست قبل از مرگش تاج را تکه‌تکه کرد و یاقوت‌های آن را در نقاط مختلف دنیا مخفی نمود تا دستِ هیچ‌کس به آنها نرسد. اما ملکهٔ سرخ و شوهرِ جادوگرش به دنبال یاقوت‌ها هستند. حتی یاقوت مرگ را به دست آورده‌اند. اگر آنها بتوانند بقیهٔ یاقوت‌ها را هم پیدا کنند، دنیا واردِ عصرِ ظلمت می‌شوند. تو با جرئت و شهامت یاقوت‌های قدرت و شهود را پیدا کرده‌ای. اما دوستت، اولدرون، خیلی خوش‌اقبال نبود و توسط خادمینِ ملکهٔ سرخ کشته شده است. اکنون تو دنبال یاقوت جادو می‌گردی. برای یافتنِ آن، باید به دریای فراموشی سفر کنی و پیرمردِ دریا را که محافظِ آن یاقوت می‌باشد پیدا کنی.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Mr
۱۳۹۹/۱۱/۰۴

خیلی باحاله خیلی خوبه وقتی تو یه تصمیم گیری گیر میکنی به تفکر نیاز داری که اینجا یادت میده خوب فکر کنیم با یک تصمیم اشتباه میمیری

نوا کاشی
۱۴۰۰/۰۶/۰۲

این کتاب عالیه خودت باید انتخاب کنی که داستان چجوری پیش بره خیلی برای من جالب بود ❤️❤️❤️❤️

امیلی
۱۴۰۰/۰۴/۲۷

این کتاب عالیه این که خودت باید برای زندگیت تصمیم بگیری و اگه اشتباه کنی باید با مرگ روبه‌رو شوی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است