با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کوهستان اژدها (به‌دنبال تاج خونین، جلد دوم)

دانلود و خرید کتاب کوهستان اژدها (به‌دنبال تاج خونین، جلد دوم)

۵٫۰ از ۶ نظر
۵٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کوهستان اژدها (به‌دنبال تاج خونین، جلد دوم)  نوشته  استیو بارلو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کوهستان اژدها (به‌دنبال تاج خونین، جلد دوم)

«کوهستان اژدها» جلد دوم مجموعه به دنبال تاج خونین نوشته استیو و استیو اسکیدمر است. این کتاب شبیه هیچ کتاب دیگری که خوانده‌ای، نیست. در این داستان تو قهرمان هستی. هر تصمیمی که بگیری، بر ادامهٔ ماجرا تأثیر می‌گذارد. همهٔ بخش‌های این کتاب شماره‌گذاری شده‌اند. در پایانِ اکثر بخش‌ها مجبوری گزینه‌ای را انتخاب کنی. این انتخاب تو را به بخش دیگری از کتاب می‌کشاند. بعضی از تصمیم‌ها کمکت می‌کنند تا ماجرا را با موفقیت به پایان برسانی. اما در تصمیم‌گیری دقت کن، چون بعضی تصمیم‌ها می‌توانند خطرناک باشند. اگر شکست بخوری، باید ماجراجویی را از نو آغاز کنی و از اشتباهت درس بگیری. اگر انتخابت درست باشد، در مأموریتت موفق خواهی شد.قهرمان باش و از چیزی نترس! و وارد بازی این کتاب شو. ماموریت تو این است که یاقوت‌­های تاج خونین را قبل از آنکه دست ملکه­‌ی سرخ به آنها برسد، پیدا کنی و آنها را برای نابود کردن ملکه‌­ی سرخ به کارگیری، تو یاقوت قدرت را در معبد گم شده در بیابان­ یافته­‌ای، اما ملکه­‌ی سرخ هم یاقوت مرگ را تصاحب کرده است. حالا باید به کوه­‌های شمالی سفر کنی تا پرنسس اژدها و یاقوت شهود را پیدا کنی. تو قهرمان این داستان هستی و فقط خودت می‌­توانی سرنوشتت را رقم بزنی.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
محمد مهدی عارف نژاد
۱۳۹۹/۰۵/۱۵

فقط یه کلمه. عالی

Mr
۱۳۹۹/۱۰/۲۹

عالیه من بقیه ی جلداشم تا ته خوندم حتی قدیمیاشو که بهتره 😘😘

aa ab
۱۳۹۸/۰۱/۲۰

This is a very very very good

@Ghayour.ir
۱۳۹۹/۱۱/۱۳

این کتاب حرف نداره همه ی جلداش خوبه

امیلی
۱۴۰۰/۰۴/۲۷

این کتاب خیلی عالیه من این کتاب رو هم اینجا خوندم و هم در خانه دارمش این عالیه که خودت باید مسیر زندگیت رو انتخاب کنی و اگه ی اشتباه کنی با مرگ روبه رو میشی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است