با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ماشین پولسازی

دانلود و خرید کتاب ماشین پولسازی

۲٫۷ از ۶ نظر
۲٫۷ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ماشین پولسازی  نوشته  آنتونی رابینز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ماشین پولسازی

باید کاری کنید که پول برای شما کار کند، نه شما برای پول! جمله‌ای که برای همه آشناست. اما مسئله اصلی این است که چطور باید به چنین جایگاهی برسیم؟ چطور کاری کنیم که حتی زمان استراحت هم درآمد داشته باشم؟ با «ماشین پولسازی» آنتونی رابینز در ۷ قدم یاد می‌گیریم چطور دستگاه پول‌سازی خودمان را بسازیم و چطور با همین درآمدی که امروز داریم، جریان‌های درآمدی دیگری درست کنیم، بدون اینکه واقعا کار کنیم. در این میکروکتاب می‌خوانیم که چطور از یک حقوق ساده که به پایان ماه نمی‌رسد به استقلال مالی برسیم. راهکارهای این کتاب برای همه ما در هر سطحی قابل اجراست. کافی است بخواهیم که زندگی بهتری را تجربه کنیم. آنتونی رابینز، یکی از موفق‌ترین و مشهورترین نویسندگان، مربی انگیزشی و سخنران در دنیاست. او در گذشته زندگی فقیرانه و سختی را گذرانده و بیش از ۲۰ کیلو اضافه وزن داشته که این اضافه وزن او را تبدیل به فردی بی‌حوصله و خواب‌آلود کرده بود، اما یک روز تصمیم گرفت که تغییر کند و همه تغییرات موجود در زندگی امروزش را با تغییر تفکرات و دیدش به دنیا به وجود آورد. آنتونی یک بنیاد خیریه بزرگ دارد و تلاش می‌کند تا به همه افراد کمک کند تا سرنوشت خودشان را بدست گیرند. او کتاب‌های بسیار موفق زیادی نوشته و چندین سال متوالی مرد شماره یک آمریکا در استراتژی سبک زندگی و کسب‌وکار بوده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
ابراهیم
۱۳۹۸/۰۳/۱۹

فوق العاده چرت! یه مشت چرت و پرت و کلی گویی قطار کردن پشت هم حیف پولم

AR
۱۳۹۹/۰۴/۰۶

فوق العاده چرت و مزخرف

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
«زندگی مانند یک دوچرخه است. برای اینکه تعادل آن را حفظ کنید باید به حرکت ادامه دهید.» آلبرت انیشتین
صابر
در دنیای امروزی راه‌های بسیار متنوعی برای ثروتمند شدن وجود دارد. شما نیز باید راه خودتان را برای رسیدن به آزادی مالی پیدا کنید.
صابر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۷ صفحه
نوع فایلEPUB
شابکundefined