با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید: تفسیر ۵۲ ایده طلایی اثر ناپلئون هیل

دانلود و خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید: تفسیر ۵۲ ایده طلایی

۳٫۹ از ۱۰ نظر
۳٫۹ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید: تفسیر ۵۲ ایده طلایی  نوشته  ناپلئون هیل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید: تفسیر ۵۲ ایده طلایی

«بیندیشید و ثروتمند شوید» دربردارنده تفسیر ۵۲ ایده طلایی از ناپلئون هیل (۱۹۷۰- ۱۸۸۳)، نویسنده آمریکایی و از پیشگامان سبک مدرن ادبیات موفقیت شخصی است. «بیندیشید و ثروتمند شوید»، از نخستین و جامع‌ترین کتاب‌هایی است که در قرن بیستم به معرفی روش‌های موفقیت در زندگی و کسب و کار پرداخته و این روش‌ها را که تا آن زمان تنها در اختیار معدود افراد موفق بوده، همگانی کرده است. پیشنهاد اولیه این کتاب از سوی اندرو کارنگی، موسس و صاحب غول فولاد امریکا، به هیل ارائه شد و حاصل مصاحبه نویسنده با نزدیک به پانصد فرد موفق آن دوره از جمله فورد، ادیسون و … است. این کتاب در دوران رکود و یاس اجتماعی سال‌های جنگ جهانی نوشته شد و در زمان مرگ نویسنده آن توانست ۲۰ میلیون نسخه بفروشد که تا سال ۲۰۱۳ این رقم به ۹۰ میلیون کپی رسید. کتاب شامل پانزده فصل است: اندیشه، ثروت است؛ اشتیاق، نقطه شروع همه موفقیت‌ها؛ ایمان، تلقین به خود؛ راه نفوذ بر ذهن نیمه هوشیار؛ دانش تخصصی تخیل؛ کارگاه ذهن؛ برنامه‌ریزی سازمان یافته و ... . در بخشی از فصل نخست می‌خوانیم: «به راستی که اندیشه، ثروت و دارایی است. دارایی قدرتمندی که وقتی با هدف مشخص، عزم راسخ و اشتیاق سوزان ترکیب می‌شود، راه رسیدن به ثروت را به روی شما می گشاید. وقتی کسی عمیقاً می‌خواهد به خواسته خود برسد مطمئناً به هدفش می‌رسد. مهمترین امر ساختن اندیشه است، وقتی کسی به واقع برای چیزی آماده می‌شود به آن می‌رسد... به راستی اگر انسان‌ها پای عقیده خود بایستند و به هدف خود بچسبند و آنقدر مداومت کنند تا خواسته آنها به وسواسی دایمی مبدل شود، چه اتفاق‌ها که نمی‌افتد».

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
zeroday attack
۱۳۹۵/۰۹/۲۵

این کتاب یکی از بهترین های برای رشد شخصی ادمهای، که باید هر کس حداقل یک بار این کتاب بخونند ✋

اصغر ابراهیمی
۱۳۹۵/۰۲/۲۳

بسیار عالی و کار آمد

وحید
۱۴۰۰/۱۰/۲۲

از اسم کتاب مشخصه که جزو کتاب‌های زرده... با اندیشیدن هیچ کس ثروتمند نمیشه... خیلی عوامل دیگه هم لازمه

Mostafa Ebadi
۱۳۹۷/۰۲/۳۱

این کتاب رو سال گذشته خوندم که بیان نویسنده بسیار شیوا بود.مترجم اش رو خاطرم نیست، ولی محتوای کتاب خوب بود و ارزش خواندن داشت.

ali9856
۱۳۹۵/۱۱/۱۱

کتاب خوبیه. در ضمن شما میتونید کتاب صوتی این کتاب رو به رایگان دریافت کنید.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۱۱-۹۷۰-۶
تعداد صفحات۲۰۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۱۱-۹۷۰-۶