با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رمز خلاقیت؛ شش مهارت اصلی کارآفرینان خلاق

دانلود و خرید کتاب رمز خلاقیت؛ شش مهارت اصلی کارآفرینان خلاق

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رمز خلاقیت؛ شش مهارت اصلی کارآفرینان خلاق  نوشته  امی ویلکینسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب رمز خلاقیت؛ شش مهارت اصلی کارآفرینان خلاق

چرا برخی کسب‌وکارها با اینکه اولین هستند نمی‌توانند موفق باشند؟ چرا برخی افراد را در هر کاری بگذاری موفق می‌شوند؟ افراد خلاق چه کسانی هستند؟ در این میکروکتاب می‌خوانیم که خلاقیت نه ذاتی است و نه با مدارک مختلف ایجاد می‌شود، بلکه اصول ساده‌ای دارد که اگر آنها را بشناسیم و اجرا کنیم تبدیل به فردی خلاق می‌شویم که در هر زمینه‌ای به بهترین شکل عمل می‌کنیم. در این میکروکتاب ۶ ویژگی افراد خلاق را بررسی می‌کنیم و با مثال‌هایی از دنیای واقعی موسسان شرکت‌های بزرگ و موفق آنها را همراه می‌کنیم. شما برای خلاقیت و موفقیت به این میکروکتاب نیاز دارید. امی ویلکینسون، محقق، مدرس دانشگاه و نویسنده است. همچنین او مدیریت شرکت خودش را هم به عهده دارد. امی چندین سال هم به عنوان مشاور در کاخ سفید فعالیت داشته است. در واقع چیزی که او را به موفقیت رسانده است طرز فکرش است. امی باور دارد که دنیا به سرعت در حال تغییر است و انسان باید خودش را با این تغییرات همسو کند. او با بیش از ۲۰۰ کارآفرین و سرمایه‌گذار به طور مستقیم صحبت داشته و در مورد رویکرد آنها صحبت کرده است. حاصل این تفکر و تحقیقات در کتاب رمز خلاقیت به خوبی بیان شده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
نوید
۱۳۹۸/۰۸/۲۲

داخل اطلاعات تعداد صفحات رو ۱۲۹صفحه زده اما پس از دانلود متوجه میشید که ۸۱صفحس.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۹)
این مهارت را در خود ایجاد کنید که تشخصی دهید چرا یک راه‌حل در جای اولیه به خوبی کار می‌کند و بعد بفهمید که چگونه می‌توانید آن را در یک حوزه کاملا جدید به کار گرفت.
استادی
خلاقیت نه ذاتی است و نه با مدارک مختلف ایجاد می‌شود، بلکه اصول ساده‌ای دارد که اگر آنها را بشناسیم و اجرا کنیم تبدیل به فردی خلاق می‌شویم که در هر زمینه‌ای به بهترین شکل عمل می‌کنیم.
استادی
امی باور دارد که دنیا به سرعت در حال تغییر است و انسان باید خودش را با این تغییرات همسو کند.
استادی
۶ مهارت مختلف وجود دارد که می‌تواند باعث موفقیت کارآفرینان شود. ۱. شکاف‌ها را پیدا می‌کنند. ۲. در جهت روشنایی حرکت می‌کنند. ۳. از چرخه اودا استفاده می‌کنند. ۴. عاقلانه شکست می‌خوردند. ۵. ذهن شبکه‌ای دارند. ۶. ارائه هدایای کوچک هستند.
استادی
توانایی تبدیل کردن ایده‌های خوب به کسب‌وکارهای بادوام در همه افرادی که مشتاق یادگیری و کار کردن هستند وجود دارد.
استادی
افراد خلاق دوستان، مشتری‌ها، سرمایه‌گذارها و همکاران را از همه حوزه‌ها به خود جذب و کارمندان را به وفاداران شرکت تبدیل می‌کنند. آن‌ها کاری می‌کنند که سرمایه‌گذارها برای حمایت از شرکت باز گردند و بازگشت مالی شرکت را ارتقا می‌بخشند.
استادی
افراد خلاق معمولا شیوه منحصر به فردی برای فکر کردن دارند و به گونه‌ای عمل می‌کنند که بتوانند از فرصت‌ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.
استادی
«من افرادی را می‌شناسم که یک مسئله را در یک حوزه خاص حل می‌کنند و سپس آن راه‌حل را با کمی تغییر در حوزه‌های دیگر به کار می‌گیرند. دین کامن موسس شرکت Segwa
استادی
شهدخواران همواره مشغول تحلیل این هستند که چرا یک راه‌حل در یک حوزه خاص کار می‌کند و برای به کار بردن آن ایده در یک حوزه دیگر به چه شباهت‌ها یا تفاوت‌هایی باید توجه شود. آن‌ها به دفعات دست به چنین نتیجه‌گیری‌هایی می‌زنند و راه‌حل‌های مختلف را از یک حوزه به حوزه دیگر منتقل می‌کنند. این افراد موفقیت‌های زیادی از خودشان به جا می‌گذارند.
استادی
آن‌ها یک کاغذ سفید برمی‌دارند و راه‌حل‌های جدید را از صفر می‌سازند. معمارها به دنبال راه‌حل‌هایی می‌گردند که در بازار موجود نیستند. آن‌ها چندین بار می‌پرسند «چرا»
استادی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۹ صفحه
نوع فایلEPUB
شابکundefined