با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جنةالعاصمه؛ تاریخ ولادت و حالات حضرت فاطمه (س)

دانلود و خرید کتاب جنةالعاصمه؛ تاریخ ولادت و حالات حضرت فاطمه (س)

۴٫۳ از ۳ نظر
۴٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جنةالعاصمه؛ تاریخ ولادت و حالات حضرت فاطمه (س)  نوشته  محمدحسین میرجهانی طباطبایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب جنةالعاصمه؛ تاریخ ولادت و حالات حضرت فاطمه (س)

در تاریخ ولادت و حالات حضرت فاطمه علیها السلام، اهمیت بی‌بدیل معرفت ساحت قدس فاطمی سلام الله علیها در مجموعه معارف الهیه برای عالمان و طالبان آن علوم پوشیده نیست. منزلت ایشان در خلقت، نور صادر اول، نسبت ایشان با روح قدسی، مسکن آن نور و منزل وحی، فضائلی است که برای درک اصالت آن ساحت مقدس در خلقت الهیه اولاً بایستی فهم شود. جایی که تکامل انبیاء علیهم السلام در نبوت خود موکول به معرفت آنان به آن ساحت مقدسه است چه جای غیر آنان؟! از مهم‌ترین و جامع‌ترین و عمیق‌ترین آثاری که در زمینه شرح احوال حضرت زهراء مرضیه سلام الله علیها به نگارش در آمده کتاب «جُنّةُ العاصِمَة» است که مؤلف آن، عالم ربانی، جامع علم و عمل و بهره‌مند از معارف نورانی اهل بیت علیهم السلام حضرت آیت الله سید محمّد حسن میرجهانی طباطبائی است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
سیّد جواد
۱۳۹۸/۱۱/۰۷

از شب میلاد تا آخر نفس مصطفی، یک دست را بوسید و بس آن هم ای دست خدا ، دست تو بود ای بر آن لب ها و دست تو درود خاک مشتاق سجود فضه ات کل قرآن در وجود فضه ات ما سوی الله، ریزه

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۱۵ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۷/۰۹
تعداد صفحات۸۱۵صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۷/۰۹