دانلود و خرید کتاب ۲۱ روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواه اثر برایان تریسی | شادن پژواک | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب ۲۱ روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواه اثر برایان تریسی

کتاب ۲۱ روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواه

معرفی کتاب ۲۱ روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواه

برای آشنا شدن و ازدواج با مرد دلخواه‌تان، باید از درون، همان چیزی بشوید که می‌خواهید در بیرون تجربه کنید و از آن لذت ببرید. برای آشنا شدن و ازدواج با یک شخص موفق و سعادتمند، شما باید خودتان یک شخص موفق و سعادتمند شوید. در همان حال که روی خودتان کار می‌کنید و خودتان را بهبود می‌بخشید، بر اساس قانون جذب، همان مردی را که می‌خواهید به زندگیتان جذب می‌کنید. مطالبی را که در «۲۱ روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواه‌» خواهید آموخت و به کار خواهید بست، هزاران و میلیون‌ها زن دیگر، پیش از این یادگرفته و به کار بسته‌اند تا با مرد دلخواه‌شان آشنا شوند و ازدواج کنند. وقتی شروع می‌کنید به برداشتن این ۲۱ گام برای آشنا شدن و ازدواج با مرد دلخواه‌تان، تمام زندگی‌تان در جهت بهتر شدن پیش می‌رود روابطتان بهبود می‌یابد، احساس بسیار خوبی درمورد خودتان پیدا می‌کنید و افراد و اتفاقاتی را به زندگی‌تان جذب می‌کنید که هم اکنون حتی تصورش را هم نمی‌توانید بکنید. تمام زندگی‌تان همانند یک طلوع تابستانی روشن خواهدشد.
معرفی نویسنده
عکس برایان تریسی
برایان تریسی
کانادایی | تولد ۱۹۴۴

برایان تریسی نویسنده‌ی آمریکایی‌ـ‌کانادایی و سخنرانی محبوب در زمینه‌ی توسعه‌ی فردی و مدیریت کسب‌وکار است. او علاوه بر انتشار کتاب‌های پرفروش که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌، برای برگزاری جلسات و سخنرانی به بیش از صد کشور سفر کرده است. در کنار کتاب‌های او، آثار دیداری و شنیداری‌اش نیز در سراسر جهان با استقبالی کم‌نظیر مواجه شده است.

همهٔ کتاب‌های چاپی

مشاهده همه

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های برایان تریسی

مشاهده همه

نظرات کاربران

zonooz
۱۳۹۷/۰۷/۰۵

دوستان این کتاب بطور خلاصه خیلی از اصلای مهم روانشناسی رو اورده و بیشتر روانشاسا هم به این اصول اعتقاد دارن. خوندنش رو پیشنهاد میکنم خالی از لطف نیست و میشه حتی در غیر ازدواج هم ازشون استفاده کرد😊😊😊

abi
۱۳۹۷/۰۶/۱۵

یعنی روزی میرسه که برایان تریسی کتاب ننویسه هممون راحت بشیم ؟؟

چهره
۱۳۹۹/۰۸/۱۷

کتاب کاملا مفیدی بود نه تنها در زمینه ازدواج بلکه برای شخص موفق شدن در زندگی روزمره هم مکانش کاملا کاربردی بود می‌تونه باعث بهبود کیفیت زندگی و کلیه روابط ما چ در سطح عاطفی و چه روابط دیگه مون

- بیشتر
فاطمه اکبری
۱۳۹۹/۰۵/۲۶

خیلی زیبا و روان بود... اعتماد به نفس و تقویت خودباوری برای رسیدن به اهداف متوسط که مقدمه برای رسیدن به اهداف بزرگتر هستند و باعث میشه هرروز از خود درونمان رضایتمندی بیشتری داشته باشیم... عالی

maryam
۱۳۹۹/۰۵/۰۶

این کتاب نسخه ی چاپی هم داره؟ یا فقط صوتیه؟

من خودمم نه خاطره
۱۳۹۷/۰۷/۲۳

یه سوال : یک کتاب رایگان و تخفیف برای بهترینها ینی چی ؟ کتاب رایگان رو ندیدم هزینه داره که

sara.kh
۱۴۰۲/۰۳/۲۶

خیلی کتاب خوبی بود

کاربر ۱۰۵۷۰۴۷
۱۳۹۹/۰۸/۰۷

بسیار جالب و کاربردی بود به شدت توصیه میکنم دوستان مطالعه کنن

sani
۱۳۹۹/۱۰/۱۴

من که اصلا کتابهای برایان تریسی رو نمیپسندم هیچ جذابیتی ندارن هر چی کتاب ازش خریدم چند صفحه ازش خوندم و مونده تو کتابخونه ⁦☹️⁩

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۵۲)
هر دلیلی از هر بخشی از زندگی تان ناراضی هستید، دست خودتان است که تغییرش بدهید. اختیار به دست شماست. احتمالا کوتاه ترین حرف انگیزه بخشی که می توانید به خودتان بگویید، این جمله است: "اگر قرار است بشود، فقط کار خودم است".
melina
اینجا یک قانون عالی وجود دارد: "مهم نیست که از کجا می آیید. تنها چیزی که مهم است این است که به کجا می روید. " هرزمانی که بخواهید، می توانید روی قسمت هایی از گذشته تان خط بکشید و تصمیم بگیرید که آینده تان از گذشته متفاوت شود. شما می توانید تصمیم بگیرید که در دنیای خارج همان شخص فوق العاده ای شوید که درون تان وجود دارد.
فریده کوشا
هیچ مردی تا وقتی که تحت تاثیر یک زن خوب قرار نگیرد، نمی تواند به تمام قابلیت هایش برسد.
👑Nargess Ansari👑
دست کم ۸۰% موفقیت در زندگی، در کلمهٔ "وضوح" نهفته است.
فاطمه
اگر به هر دلیلی از هر بخشی از زندگی تان ناراضی هستید، دست خودتان است که تغییرش بدهید. اختیار به دست شماست.
mjn668
بزرگ ترین مانع برای آشنا شدن و ازدواج با مرد ایده آل شان این است که در عمق وجودشان احساس بی لیاقتی می کنند.
mjn668
"مهم نیست که از کجا می آیید. تنها چیزی که مهم است این است که به کجا می روید. " هرزمانی که بخواهید، می توانید روی قسمت هایی از گذشته تان خط بکشید و تصمیم بگیرید که آینده تان از گذشته متفاوت شود. شما می توانید تصمیم بگیرید که در دنیای خارج همان شخص فوق العاده ای شوید که درون تان وجود دارد.
👑Nargess Ansari👑
دنیای بیرون تان همواره بازتاب یا نمودی از دنیای درون تان خواهد بود. هرچه بیشتر روی خودتان کار کنید و خودتان را از درون رشد بدهید، از بیرون هم گرم تر، مهربان تر، بشاش تر و شادتر خواهید بود.
Mona
به ویژه در نگرش نسبت به مسائل مهم زندگی، باید دنبال سازگاری باشید، درمورد خانواده و فرزند، پول، مذهب، مورد سیاست و اعتقادات معنوی. باید درمورد فعالیت های اوقات فراغت، عادت های غذایی، عادت های خواب و عادت های کاری، پول و نحوهٔ خرج کردن آن در جست و جوی سازگاری باشید.
Mona
وقتی با کسی سازگاری داشته باشید، در گفتگوی تان یک رفت و برگشت و جزر و مد روان و آسانی ایجاد می شود.
Mona