با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۲۱ روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواه

دانلود و خرید کتاب ۲۱ روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواه

۴٫۱ از ۱۵ نظر
۴٫۱ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۲۱ روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواه  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ۲۱ روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواه

برای آشنا شدن و ازدواج با مرد دلخواه‌تان، باید از درون، همان چیزی بشوید که می‌خواهید در بیرون تجربه کنید و از آن لذت ببرید. برای آشنا شدن و ازدواج با یک شخص موفق و سعادتمند، شما باید خودتان یک شخص موفق و سعادتمند شوید. در همان حال که روی خودتان کار می‌کنید و خودتان را بهبود می‌بخشید، بر اساس قانون جذب، همان مردی را که می‌خواهید به زندگیتان جذب می‌کنید. مطالبی را که در «۲۱ روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواه‌» خواهید آموخت و به کار خواهید بست، هزاران و میلیون‌ها زن دیگر، پیش از این یادگرفته و به کار بسته‌اند تا با مرد دلخواه‌شان آشنا شوند و ازدواج کنند. وقتی شروع می‌کنید به برداشتن این ۲۱ گام برای آشنا شدن و ازدواج با مرد دلخواه‌تان، تمام زندگی‌تان در جهت بهتر شدن پیش می‌رود روابطتان بهبود می‌یابد، احساس بسیار خوبی درمورد خودتان پیدا می‌کنید و افراد و اتفاقاتی را به زندگی‌تان جذب می‌کنید که هم اکنون حتی تصورش را هم نمی‌توانید بکنید. تمام زندگی‌تان همانند یک طلوع تابستانی روشن خواهدشد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۸)
zonooz
۱۳۹۷/۰۷/۰۵

دوستان این کتاب بطور خلاصه خیلی از اصلای مهم روانشناسی رو اورده و بیشتر روانشاسا هم به این اصول اعتقاد دارن. خوندنش رو پیشنهاد میکنم خالی از لطف نیست و میشه حتی در غیر ازدواج هم ازشون استفاده کرد😊😊😊

فاطمه اکبری
۱۳۹۹/۰۵/۲۶

خیلی زیبا و روان بود... اعتماد به نفس و تقویت خودباوری برای رسیدن به اهداف متوسط که مقدمه برای رسیدن به اهداف بزرگتر هستند و باعث میشه هرروز از خود درونمان رضایتمندی بیشتری داشته باشیم... عالی

چهره
۱۳۹۹/۰۸/۱۷

کتاب کاملا مفیدی بود نه تنها در زمینه ازدواج بلکه برای شخص موفق شدن در زندگی روزمره هم مکانش کاملا کاربردی بود می‌تونه باعث بهبود کیفیت زندگی و کلیه روابط ما چ در سطح عاطفی و چه روابط دیگه مون

- بیشتر
کاربر ۱۰۵۷۰۴۷
۱۳۹۹/۰۸/۰۷

بسیار جالب و کاربردی بود به شدت توصیه میکنم دوستان مطالعه کنن

sani
۱۳۹۹/۱۰/۱۴

من که اصلا کتابهای برایان تریسی رو نمیپسندم هیچ جذابیتی ندارن هر چی کتاب ازش خریدم چند صفحه ازش خوندم و مونده تو کتابخونه ⁦☹️⁩

abi
۱۳۹۷/۰۶/۱۵

یعنی روزی میرسه که برایان تریسی کتاب ننویسه هممون راحت بشیم ؟؟

maryam
۱۳۹۹/۰۵/۰۶

این کتاب نسخه ی چاپی هم داره؟ یا فقط صوتیه؟

من خودمم نه خاطره
۱۳۹۷/۰۷/۲۳

یه سوال : یک کتاب رایگان و تخفیف برای بهترینها ینی چی ؟ کتاب رایگان رو ندیدم هزینه داره که

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۸)
هر دلیلی از هر بخشی از زندگی تان ناراضی هستید، دست خودتان است که تغییرش بدهید. اختیار به دست شماست. احتمالا کوتاه ترین حرف انگیزه بخشی که می توانید به خودتان بگویید، این جمله است: "اگر قرار است بشود، فقط کار خودم است".
melina
اینجا یک قانون عالی وجود دارد: "مهم نیست که از کجا می آیید. تنها چیزی که مهم است این است که به کجا می روید. " هرزمانی که بخواهید، می توانید روی قسمت هایی از گذشته تان خط بکشید و تصمیم بگیرید که آینده تان از گذشته متفاوت شود. شما می توانید تصمیم بگیرید که در دنیای خارج همان شخص فوق العاده ای شوید که درون تان وجود دارد.
فریده کوشا
هیچ مردی تا وقتی که تحت تاثیر یک زن خوب قرار نگیرد، نمی تواند به تمام قابلیت هایش برسد.
👑Nargess Ansari👑
"مهم نیست که از کجا می آیید. تنها چیزی که مهم است این است که به کجا می روید. " هرزمانی که بخواهید، می توانید روی قسمت هایی از گذشته تان خط بکشید و تصمیم بگیرید که آینده تان از گذشته متفاوت شود. شما می توانید تصمیم بگیرید که در دنیای خارج همان شخص فوق العاده ای شوید که درون تان وجود دارد.
👑Nargess Ansari👑
اگر به هر دلیلی از هر بخشی از زندگی تان ناراضی هستید، دست خودتان است که تغییرش بدهید. اختیار به دست شماست.
mjn668
دست کم ۸۰% موفقیت در زندگی، در کلمهٔ "وضوح" نهفته است.
فاطمه
بزرگ ترین مانع برای آشنا شدن و ازدواج با مرد ایده آل شان این است که در عمق وجودشان احساس بی لیاقتی می کنند.
mjn668
خبر خوش این است که هرچه بیشتر روی بهبود خود و زندگی تان کار کنید، خودباوری شما افزایش می یابد و خودانگاره تان بهتر می شود.
فاطمه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۰۵
شابکundefined
تعداد صفحات۴۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۰۵