با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب راهنمای سرمایه گذاری موفق اثر سمانه  فلاح

دانلود و خرید کتاب راهنمای سرمایه گذاری موفق

۳٫۷ از ۷ نظر
۳٫۷ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهنمای سرمایه گذاری موفق  نوشته  سمانه  فلاح  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
معرفی نویسنده
عکس رابرت کیوساکی
رابرت کیوساکی
آمریکایی | تولد ۱۹۴۷

رابرت تورو کیوساکی، معروف به رابرت کیوساکی، در ۸ آپریل ۱۹۴۷ در هاوایی آمریکایی و در خانواده‌ای ژاپنی-آمریکایی زاده شد. او پس از پایان دوران دبیرستان، به آکادمی بازرگانی نیروی دریایی، وارد شد و پس ...

معرفی کتاب راهنمای سرمایه گذاری موفق

با مطالعهٔ این کتاب خواهید آموخت که سرمایه‌داری فقط به معنای داشتن پول نیست، بلکه نوع واکنش افراد در شرایط گوناگون و میزان درآمد و سود خالص و ناخالص آنها است که جایگاه آنها را مشخص می‌کند. به خاطر اهمیت این مسئله است که کیوساکی به همه توصیه می‌کند هرچه هستید باشید، فقط از نوع آدم‌های عادی و معمولی نباشید. این کتاب با تزریق خوش‌بینی به دیدگاه شما قصد دارد تا رویاهای غیرممکن را به امری ممکن تبدیل کند و راهنمای خوبی برای قدم گذاشتن در دنیای بزرگ تجارت باشد. در حقیقت خواندن این کتاب می‌تواند برای شما جذابیت خاصی داشته باشد، همچنین برای افرادی که هیچ پولی در بساط ندارند و یا میلیون‌ها دلار سرمایهٔ خود را از دست داده‌اند و تصمیم دارند دوباره همه چیز را از نو آغاز کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
ماهان
۱۳۹۹/۰۶/۱۱

واقعا مزخرف بود هیچ دانش آنچنانی به شما اضافه نمیکنه، فقط یه مشت حرف که تکرار میشه توی کتاب بدون دانستن اینکه خوب چطور برنامه مالی بچینیم، ته اش میخواد محصولات دیگه خودش رو بفروشه

ali karimi
۱۳۹۹/۰۱/۰۴

نسبت به کتاب های قبلی رابرت کیوساکی یعنی (پدر پولدار و پدر بی پول_چهارراه پولسازی) کاربردی تر هست. البته شاید کتابهای قبلیش پیش مقدمه ایی برای رسیدن به این کتاب یعنی (راهنمای سرمایه گذاری موفق) باشه

کاربر ۱۲۹۲۱۶۱
۱۳۹۹/۰۲/۱۴

کتابهای رابرت کیوساکی فوق العاده اند همیشه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۸)
. بسیاری از مردم می‌گویند: اگر پول کافی به دست آوریم تمام مشکلاتم برطرف خواهند شد. در حالیکه آنها نمی‌دانند که اگر پول بیشتری داشته باشند و یا آن میزان پولی را که انتظار دارند بدست آورند، مشکلاتشان چندین برابر خواهد شد.
maryam
با خود گفتم شاید پول آن چیزی نیست که در دست‌ها و جیب‌ها به گردش درمی‌آید، شاید ایدهٔ ذهنی باشد که تمام پول‌های داخل جیب دیگران را به خود جذب می‌کند.
ali karimi
هیچ چیز در دنیا به اندازهٔ ایدهٔ ذهنی که به موقع به کار گرفته می‌شود قدرتمند نیست.
علی
اگر می‌خواهید پولدار و ثروتمند شوید دقت کنید و ببینید که افراد عادی چه کارهایی انجام می‌دهند، از انجام همان‌ها خودداری کنید.»
علی
در ۹۹ درصد مواقع دیده شده که هر شکست و اشتباه مقدمهٔ دستیابی به موفقیت بزرگی است.
امیرعباس
کتاب با نام «در وال‌استریت چه می‌گذرد؟» روش‌های بسیار خوبی برای تصمیم‌گیری در سرمایه‌گذاری‌ها معرفی کرده است:
علی
نگهداشتن پول و سرمایه بزرگ‌ترین هنر هر سرمایه‌گذاری در دنیای تجارت است.
sahba
ثروتمندان برای پول کار نمی‌کنند زیرا خوب می‌دانند چه کار کنند که پول برایشان کار کند و زحمت بکشد.
علی
همیشه به خاطر داشته باش که بهترین رویکرد برای موفقیت در ماراتُن آهسته و پیوسته راه رفتن است.
علی
چون پدر خودم شغل دولتی دارد حتماً پولدارتر از پدرپولدار است و می‌تواند خانه‌های بهتر از آنچه که پدرپولدار دارد خریداری کند. اما وقتی خانهٔ استیجاری‌مان را به خاطر می‌آوردم دچار تناقض می‌شدم که چرا این مسئله کاملاً برعکس است؟!
اعتدالی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۵۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۰۱
شابکundefined
تعداد صفحات۵۵۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۰۱