با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دل‌آرام (داستان مبارزه‌ی کودکی با بیماری سرطان)

دانلود و خرید کتاب دل‌آرام (داستان مبارزه‌ی کودکی با بیماری سرطان)

۴٫۵ از ۴ نظر
۴٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دل‌آرام (داستان مبارزه‌ی کودکی با بیماری سرطان)  نوشته  محمدمهدی رنجبر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب دل‌آرام (داستان مبارزه‌ی کودکی با بیماری سرطان)

«دل‌آرام» داستان مبارزه کودکی با بیماری سرطان و نوشته محمدمهدی رنجبر است.

در این کتاب از مقاومت‌های دختربچه‌ای ده‌ساله سخن می‌گوییم که توانسته‌است دکترای مقاومت و امید را از زندگی بگیرد؛ کسی که باور نمی‌کند بیمار است و به مشکلات خود می‌گوید، خدایی دارد که زمین و آسمان در دستان اوست و با ایمانی که به نیروی هستی دارد می‌تواند به بیماری‌اش غلبه کند و پیروزمندانه از عرصهٔ جنگ با سرطان بیرون آید. این کودک زیبا که دلارام نام دارد روایتی واقعی را مکتوب می‌کند که ما با خواندن آن به نیروی درونمان ایمان می‌آوریم:

یک شب از شب های بارانی شمال، درد شدیدی داشتم. مادرم را صدا زدم و نمیدانستم درد را چگونه توضیح بدم.. مادر و پدرم فردای آن روز مرا به درمانگاه محل بردند. آقای دکتر با یک کتاب داستان غافلگیرم کرد، آخر من همیشه از دکترها می ترسیدم چون همیشه آمپول می زدند.

شب ها موقع خواب، قرص هایی که دکتر تجویز کرده بود را بسختی میخوردم به امید اینکه درد هایم ارام شود. اما باز هم تا خود صبح درد زانو ولم نمی کرد با خودم می گفتم پس چرا خوب نشدم؟ من که دکتر رفتم. چند روز بعد به اصرار خانواده. باز هم پیش یک دکتر دیگه رفتیم و باز هم قرص ها و داروها بی فایده بود. وقتی شب می شد می ترسیدم؛ نه از شب، نه از ستاره ها، نه از صدای جیرجیرک ها، نه... از درد های شبانه می ترسیدم شب ها انگار تمام اتاق با من از درد گریه می کرد. دیگر دورچرخه را دوست نداشتم...و حتی خنده های عروسک ها برایم بی معنی شده بود. و دنیای من رنگی را احساس نمیکرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
محمد رجبی
۱۳۹۷/۰۲/۱۹

بسیار عالی واقعا خاطراتش خوب بود

ⓃⒶⓇⒼⒺⓈ
۱۳۹۷/۰۲/۲۲

آخرش چی میشه .... می ترسم وقتی خواندم گریه ام بگیرد برای همین ترجیح می دهم نخوانم :(:(:(:(:(:(:

امیر
۱۳۹۹/۰۳/۰۱

جاهای جذاب و اثرگذار هم داشت رابطه خانواده رو خوب تصویر کرده بود. ولی خیلی دقیق نبود و داستان پرکششی نداشت. جا داشت بیشتر نویسنده خودشو جای دلارام می گذاشت. به نظرم بعضی جاهاش از زبان یک دختر ده ساله

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
در تاریکی نفس های عمیق کشیدم و سعی کردم از اتفاقات تازه افتاده، ناراحت نباشم، اما مگر می شد. آنجا روی تخت خوابم، زیر پتو حالا درست شبیهه پناهگاهی شده بود که تنهایی و غمم را شریک بود. اشک ها دوباره شروع شدند. فکر می کردم
ريحانه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
شابکundefined
تعداد صفحات۱۴۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB