با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نفوذ (ابعاد، ابزارها و موانع نفوذ دشمن از دیدگاه رهبر معظم انقلاب)

دانلود و خرید کتاب نفوذ (ابعاد، ابزارها و موانع نفوذ دشمن از دیدگاه رهبر معظم انقلاب)

۲٫۵ از ۱۱ نظر
۲٫۵ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نفوذ (ابعاد، ابزارها و موانع نفوذ دشمن از دیدگاه رهبر معظم انقلاب)  نوشته  رضا مطهری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب نفوذ (ابعاد، ابزارها و موانع نفوذ دشمن از دیدگاه رهبر معظم انقلاب)

یکی از مسائل مهم و اساسی که از زمان تشکیل نظام اسلامی، حیات دینی و سیاسی مردم بزرگ ایران را مورد تهدید جدی قرار داده است، مسأله «نفوذ» دشمن است. بحث و بررسی درباره نفوذ در ایران از آن جهت اهمیت دارد که اتکا به آرای عمومی (جمهوریت) یکی از ارکان اساسی نظام جمهوری اسلامی است و این امر زمینه را برای طمع‌ورزی دشمن در استفاده از اهرم انتخابات و تزریق عوامل نفوذی، میان حاکمان جامعه اسلامی آماده می‌کند. در صورت موفقیت دشمن در این امر، عوامل نفوذی فرصت می‌یابند تا با رخنه‌های پیش‌آمده ارزش‌های دینی- انقلابی را تغییر داده و زمینه انحراف در بزرگ‌ترین انقلاب قرن بیستم را پدید آورند. رهبر معظم انقلاب در زمان تصدی مسئولیت رهبری، به عنوان دین پژوهی فقیه و اندیشمند بر اساس تعالیم قرآن کریم و روایات اسلامی و با بصیرتی کامل تشخیص دادند که دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی و رسیدن به اهداف پلید خود از ابزار نفوذ استفاده می‌کند. اگرچه ایشان در سال‌های مختلف بارها نسبت به مسئله «نفوذ» دشمن در ابعاد گوناگون هشدار داده‌اند اما در ماه‌های اخیر هشدارهای معظم‌له در این زمینه گسترده‌تر شده‌است.

کتاب «نفوذ (ابعاد، ابزارها و موانع نفوذ دشمن از دیدگاه رهبر معظم انقلاب)» کاری از موسسه آوای بینش و زیر نظر رضا مطهری پژوهشی درباره «نفوذ» از دیدگاه رهبر فرزانه انقلاب است.

فصل اول به ماهیت انقلاب اسلامی ایران و فصل دوم به دشمن و شناخت شیوه‌های مختلف دشمنی او پرداخته است. فصل سوم، اهمیت، اقسام، تاریخچه و نتایج نفوذ را به تفصیل بررسی کرده‌است. در فصل چهارم، ابعاد مختلف نفوذ (امنیتی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی) اشاره شده‌است. فصل پنجم به ابزارهای نفوذ پرداخته‌است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
رضا
۱۳۹۷/۰۲/۲۹

کامل ترین کتابی است که درباره دیدگاه های رهبر انقلاب در حوزه نفوذ دشمن مطالعه کرده ام. توصیه ام به دوستان این است که حتما آن را مطالعه کنند.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۲۲۳-۰۸-۵
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۲۲۳-۰۸-۵