با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مجله کسب‌وکار هاروارد - فوریه۲۰۱۴

دانلود و خرید کتاب مجله کسب‌وکار هاروارد - فوریه۲۰۱۴

۴٫۹ از ۱۶ نظر
۴٫۹ از ۱۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مجله کسب‌وکار هاروارد - فوریه۲۰۱۴  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مجله کسب‌وکار هاروارد - فوریه۲۰۱۴

توضیحات: مجله کسب و کار هاروارد که بصورت ماهنامه از طرف مدرسه کسب و کار هاروارد منتشر می شود، از معتبر ترین و کاربردی ترین نشریات کسب و کار و مدیریت است. مدرسه کسب و کار هاروارد همواره تلاش داشته است تا جدیدترین و مهمترین مباحث و چالش های روز را پوشش دهد. اغلب اساتید معتبر این زمینه مقالات و نتایج تحقیقات خود را در این مجله منتشر می نمایند. این مجله دارای ساختار تقریبا مشخصی است که شامل بخش های کلی زیر می شود: - بخش ابتدایی؛ فهرست ها و یادداشت سردبیر - تعامل؛ که در آن به نقد و بررسی مقالات چاپ شده در شماره های قبلی می پردازد (عمدتا از طرف خوانندگان این موارد مطرح می شوند و نویسندگان مجله به انتقادات مطرح شده پاسخ می دهند. - بررسی ایده؛ که در آن ایده ها و تحقیقات جدید و جالب مطرح و مورد بحث قرار می گیرد. - روشنگری؛ که در هر شماره به موضوع خاصی اختصاص داده می شود و چندین مقاله مطرح و مرتبط در این بخش قرار می گیرد. - ایده شگفت؛ که در آن یک نظریه جدید و کاربردی(که عمدتا از طرف اشخاص صاحب نظر مطرح می شوند) پرداخته می شود، معمولا عنوان و طرح جلد و یادداشت سردبیر متناسب با این مقاله انتخاب می شود. - تعدادی مقاله و نظریه جدید تحت عناوین مختلف و متنوع - مطالعه موردی؛ که در آن مدیر ارشد یک سازمان،که توانسته است بر چالشی فائق آید یا موفقیت بزرگی را کسب نماید، شرح دقیق آن داستان را مطرح می نماید. - جهان؛ در این بخش یک یا چند مقاله مرتبط با مباحث جهانی سازی و رقابت جهانی مطرح می شود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
Peyvand
۱۳۹۵/۰۶/۱۰

عالی

mohsen
۱۳۹۴/۰۱/۱۵

خدایی خیلی خوبه

mohammad
۱۳۹۴/۰۶/۱۳

ﻋﺎﻟﻴﻴﻴﻴﻴﻲ

ماندگار
۱۳۹۵/۰۹/۱۱

کتابش خوبه ارزش خوندن داره?

tact
۱۳۹۴/۰۱/۱۱

من برای مطالعه این موضوع از طریق سیستم کامپیوتر مشکل دارم؟ آیا این کتابخونه تنها از طریق گوشی موبایل فابل اجراست؟

ناشناس
۱۳۹۵/۰۷/۱۵

سلام کسی درباره سمینار مسائل بازاریابی چیزی میدونه؟ این مجله ها میتونه تو نوشتن یه تحقیق در باره مسائل بازاریابی کمکی کنه؟ لطفا اگر میدونین دریغ نکنین ممنون

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۳ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۴/۰۲
دسته بندی
تعداد صفحات۱۰۳صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۴/۰۲