با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک  فیشر

دانلود و خرید کتاب حکایت دولت و فرزانگی

۴٫۴ از ۱۷۷ نظر
۴٫۴ از ۱۷۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حکایت دولت و فرزانگی  نوشته  مارک  فیشر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب حکایت دولت و فرزانگی

کتاب حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر، مجموعه‌ای از حکایت‌های بهم پیوسته است که در قالب داستانی خواندنی از رموز ثروتمند شدن و رسیدن به موفقیت می‌گوید.

حکایت دولت و فرزانگی بارها به زبان‌های مختلف ترجمه شده است و همیشه در صدر فهرست کتاب‌های پرفروش دنیا، خودنمایی کرده است. می‌توانید آن را با ترجمه فاطمه اقبالی و ساره حسینی عطار بخوانید و انگیزه‌ای برای ایجاد تغییرات در زندگیتان پیدا کنید.

درباره کتاب حکایت دولت و فرزانگی

حکایت دولت و فرزانگی داستانی خواندنی درباره زندگی مرد جوانی است که در آروزی ثروتمند شدن زندگی می‌کند. او تلاش می‌کند ولی از جایگاهی که دارد راضی نیست. دوست دارد کتابی بنویسد و با نوشتنش به ثروت، محبوبیت و خوشبختی دست پیدا کند. اما کار ملال آوری دارد. کاری که بارها او را تا مرز استعفا دادن پیش برده است. این حس فقط مختص او نیست. بقیه همکارانش هم خودشان را در چرخه‌ی بی‌انتهایی از روزمرگی می‌بینند. همگی از رویا کشیدن دست کشیده‌اند. او هم نمی‌تواند رویایش را با همکارانش درمیان بگذارد، چراکه اطمینان دارد کسی حرفش را جدی نمی‌گیرد. خودش را مانند مهاجری می‌بیند که کسی زبانش را متوجه نمی‌شود.

روزهای مرد به همین صورت می‌گذرند تا آنکه احساس ناکامی بر وجودش غلبه می‌کند. تاریکی روزهایش او را به یاد عموی ثروتمندش می‌اندازد. تصمیم می‌گیرد به دیدنش برود. شاید راه چاره‌ای به او نشان دهد، شاید پولی دستش را بگیرد. اما عمویش، در عوض تصمیم می‌گیرد تا جوان را با باغبانی میانسال آشنا کند. آشنایی که زندگی، نگاه و تفکر جوان را تغییر می‌دهد.

باغبان، میلیونری است که جوان را با ذهن و طرز تفکر یک ثروتمند آشنا می‌کند. هرچند هرکدام از حکایت‌های کتاب، نکته در دلشان دارند که به خواندن و تعمق چندباره می‌ارزند، اما مهم‌ترین پیامش این است: برای ثروتمند شدن، ابتدا آرزوهایت را بشناس. در گام بعدی، فرصت‌های زندگی‌ات را بشناس و آن‌ها را به اهداف تبدیل کن.

در کنار تمام آنچه که این کتاب مشهور می‌تواند درباره ثروتمند شدن به شما بیاموزد، نباید فراموش کرد که با خواندن کتاب حکایت دولت و فرزانگی، نوعی از اندیشیدن را فرا می‌گیرید. اندیشه‌ای که می‌تواند مانند دری به سوی تحولات مثبت زندگی باشد.

چرا باید کتاب حکایت دولت و فرزانگی را بخوانیم؟

حکایت دولت و فرزانگی، داستان است. اما داستانی عمیق که به مخاطبانش جرات و جسارت تغییر کردن می‌بخشد. مانند یک راهنما در کنارشان گام برمی‌دارد تا انگیزه‌شان را تقویت کند و مسیر پیش‌رویشان را روشن کند. به شما نشان می‌دهد کجای راه را اشتباه طی کرده‌اید و مسیر پیشرفتتان را مشخص می‌کند.

این کتابی است که بارها و بارها به آن مراجعه می‌کنید، داستانی که هربار حرف تازه‌ای برای زدن دارد و می‌توان بارها در زیر جملاتش خط کشید، کنارش یادداشت کرد و نکاتش را با دیگران هم در میان گذاشت.

کتاب حکایت دولت و فرزانگی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

حکایت دولت و فرزانگی اثری است که می‌تواند توجه تمام علاقه‌مندان به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری را به خود جلب کنید. اگر دوست دارید پیشرفت کنید، ثروت و موفقیت را به زندگی‌تان راه بدهید و جسارت تغییر کردن را دارید، حکایت دولت و فرزانگی را بخوانید.

درباره مارک فیشر

مارک آندره پواسانت مشهور به مارک فیشر ۱۳ مارس ۱۹۵۳ در کبک کانادا متولد شد. شهرت او در ایران به دلیل نوشتن کتاب‌های حوزه موفقیت، خودیاری و مدیریت و کسب و کار است. کتاب مشهور او، حکایت دولت و فرزانگی بارها توسط مترجمان مختلف به فارسی ترجمه شده است. اثر مشهور دیگر او، رازهای یک میلیونر است.

بخشی از کتاب حکایت دولت و فرزانگی

جوان باهوشی بود که می‌خواست ثروتمند شود. سرشار از نا امیدی و موانعی تردید ناپذیر بود، اما هنوز به ستاره بخت خود باور داشت.

درحالی‌که منتظر بخت و اقبالش بود، به عنوان دستیار مدیر حسابداری در شرکت تبلیغاتی کوچکی کار می‌کرد. حقوقش کافی نبود و مدت‌ها بود که فکر می‌کرد کارش رضایت چندانی برایش به همراه ندارد. دیگر دلش به کار نمی‌رفت.

در فکر این بود که مشغول کار دیگری شود، شاید کتاب یا داستانی بنویسد که مشهور و ثروتمندش کند و مشکلات مالی‌اش را یکباره برای همیشه پایان دهد. اما آیا جاه طلبی او کمی غیر واقع بینانه نبود؟

آیا واقعأ دارای استعداد و فنون کافی برای نوشتن کتابی پرفروش بود؟ یا صفحات کتاب با مطالبی حاکی از سرگردانی غمناک نامتمرکز بدبختی و فلاکت درونش پر می‌شدند؟

هر دوشنبه صبح نمی‌دانست که چگونه یک هفته دیگر را در اداره دوام می‌آورد!

دائم از انبوه پرونده‌های انباشته شده روی میزش، و از نیاز ارباب رجوعانی که خواهان فروش سیگارها و اتومبیل‌ها ونوشابه‌هایشان بودند، احساس بیگانگی می‌کرد.

شش ماه قبل نامه استعفایش را نوشته بود و بارها با استعفا نامه‌هایی که در جیبش می‌گذاشت به اتاق رئیس‌اش می‌رفت. اما هیچ وقت نتوانست این کار را بکند. مضحک بود، اگر سه یا چهار سال پیش بود، تردید نمی‌کرد، اما انگار، حالا نمی‌داند که چه بکند!

چیزی او را عقب نگه می‌داشت، آیا یک نیرو بود یا ترس مطلق؟

محمود
۱۳۹۹/۰۲/۰۷

قریب به تمام دوستان نمره کامل به کتاب داده و از کتاب تعریف و تمجید کرده‌اند. اما راستش برای من شبیه به کتاب‌های دیگر حوزه موفقیت بود که بدون هیچ مبنای علمی و عملی تنها یک سری حرف زیبا و

- بیشتر
ولنسی پارسی
۱۳۹۹/۰۶/۲۳

سه بار خوندمش قبل انتخاب رشته بعد انتخاب رشته و حالا قبل کنکور . هروقت حس ناتوانی کردم خوندمش ، هروقت بی‌حوصله بودم درونش زندگی کردم و پر انرژی بلند شدم .بهترین کتاب ، بهترین اثر ، بهترین بهترین ها

- بیشتر
ماهی
۱۳۹۸/۰۷/۱۵

حکایتی مفید و زیبا 👌😊 نکاتی درمورد رسیدن به خودباوری ، توجه به قدرت ذهن ، بالا بردن تمرکز و برنامه ریزی برای کسب ثروت را در قالب داستانی زیبا بیان میکند . این کتاب هم از نظر داستانی و هم

- بیشتر
Fāţëməh♡
۱۳۹۹/۰۹/۰۳

کتاب بسایار بسیار خوبی هست متنی روان و عالی+ترجمه خوب+کتابی که خط به خطش نیاز به یه دنیا فکر کردن داره و اگه با این کتاب زندگی کنی،پشیپون نمی شی😊

Mohamad Naseri
۱۳۹۸/۰۹/۱۰

علی رغم حجم کمش پر از نکته های مفید و اموزنده بود

مانا
۱۳۹۹/۰۹/۱۷

این‌کتاب یکی از قدیمی ترین کتابای موفقیت هست. به نظرم جدیدی ها از روی دست مارک فیشر نوشتند. اینکه بزرگ فکر کن و دست از کارگری بردار اندیشه کارگری و کارمندی بریزی دور.مستقل بشی و توانمند! بزرگ فکر کن!

nasi
۱۳۹۸/۰۹/۰۵

مختصر و مفید و بسیار تاثیرگذار بود و ارزش چند بار خوندن رو داره.

🍃بانو🌼
۱۳۹۸/۰۳/۱۲

کتابی کم حجم و جالب لذت بردم ،چقدر خوب نوشته شده بود.

شیرزاد
۱۳۹۷/۱۰/۲۰

جزو کتابایی هستش که میخونی و هواییت میکنه و میخای بری که دنیا رو ب تسخیر خودت در بیاری و بعدش فیسسس...

سعید دونقطه دی
۱۳۹۷/۰۵/۰۵

اولین کتابی که در مورد روانشناسی موفقیت یا قدرت ذهن خوندم و خیلی در زندگیم تاثیر گذاشت تقریبا ده دوازده سال پیش میشه گفت جمله به جمله اش رو حفظ بودم و هر دفعه که میخوندم به نکات جالب و

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵۶۴)
کسانی که هیچگاه از آنچه انجام می‌دهند به درستی لذت نمی‌برند، یا آن‌ها که خطی قرمز به دور آرزوهای خود کشیده اند، به گروه مردگان زنده تعلق دارند.
ماهی
نگذار از ترس فلج شوی. خیلی از انسان‌ها هستند که بخاطر ترس از رویای خود بازمانده‌اند.
ماهی
اضطراب زیاد هیچگاه مشکلی را حل نمی‌کند،
erfan
همهٔ متفکران خردمند در طول اعصار گفته‌اند که بزرگ‌ترین محدودیت‌ها، آن است که انسان بر خود تحمیل می‌کند و از این رو بزرگ‌ترین مانع موفقیت، مانع ذهنی است.
ماهی
چه خوب بود اگر جوان‌ها می‌دانستند و اگر پیرها می‌توانستند!
بهزاد
جهان چیزی جز بازتاب درونت نیست.
امير
چه فایده اگر انسان تمام دنیا را به‌دست آورد، اما روحش را از دست بدهد؟
maryam
اگر قرار باشد همین امشب به استقبال مرگ روم،
erfan
همیشه به خاطر بسپار در ارتفاعی معین، دیگر ابری نیست، اگر زندگی‌ات ابری است، به این علت است که روحت انقدرها که باید، بالا نرفته است.
Shadi
- آیا واقعأ اعتقاد داری سخت کار کردن باعث ثروتمندی مردم می‌شود؟ - این طور فکر می‌کنم
Nika

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۳۹۲-۰۳-۳
تعداد صفحات۹۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۳۹۲-۰۳-۳