با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
وَاللهُ مُتِمُّ نورِه، کاوشی در ابعاد الهی، تمدنی و مهدوی حرکت عظیم اربعین حسینی (جلد سوم)

دانلود و خرید کتاب وَاللهُ مُتِمُّ نورِه، کاوشی در ابعاد الهی، تمدنی و مهدوی حرکت عظیم اربعین حسینی (جلد سوم)

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب وَاللهُ مُتِمُّ نورِه، کاوشی در ابعاد الهی، تمدنی و مهدوی حرکت عظیم اربعین حسینی (جلد سوم)  نوشته  آرزو نیکوییان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب وَاللهُ مُتِمُّ نورِه، کاوشی در ابعاد الهی، تمدنی و مهدوی حرکت عظیم اربعین حسینی (جلد سوم)

«وَاللهُ مُتِمُّ نورِه، کاوشی در ابعاد الهی، تمدنی و مهدوی حرکت عظیم اربعین حسینی (جلد سوم)» به اهتمام محمد خادمی و آرزو نیکوییان سومین دفتر از مجموعه سه‌جلدی «وَاللهُ مُتِمُّ نورِه» است که دربردارنده مجموعه برگزیده مقالات و یادداشت‌های کنگره بین‌المللی لقاء الحسین (ع) است. در بخشی از کتاب می‌خوانید: ایجاد زیر سیستم‌های فرهنگی و هنری تمدنی از دیگر جلوه‌های تمدنی منسک اربعین است، آن جا که فرهنگ و هنر از قواره زبانی و قومی خود خارج و در قالبی نوین تجلی می‌یابد که برای انسان در قواره‌ای تمدنی فهم می‌شود. جلوه های فرهنگی و هنری در منسک اربعین دارای شقوق متفاوتی است که اگر بخواهیم آن را به صورت طیفی نشان دهیم، دارای دو حد تحتانی و فوقانی می‌باشد که حد تحتانی آن شامل الگوهای فرهنگی و هنری جامعه عراق است و حد فوقانی آن تعامل و خلق الگوهای جهانی و بین‌المللی هنری و فرهنگی است. هرگاه تحول و حرکتی بر اساس مبانی اسلامی در هر نقطه‌ای از کره زمین انجام گیرد، نمی‌تواند تنها نظر به درون جامعه‌ی خود داشته باشد و در حصار سرزمینی خاصی به محاصره در آید و بدون شک پیامی فراتر از مرزهای خود ارائه می‌دهد و درصدد صدور ارزش‌های خویش به دنیای خارج برمی‌آید. مناسک اجتماعی عظیم اربعین با ایجاد زیر سیستم تمدنی فرهنگی و هنری که بر ارزش‌های فطری و جهان شمول بنا شده است، معانی فرهنگی و هنری را خلق می‌کند که علاوه بر جامعه میزبان، مخاطبانی در سطح تمدنی را هدف گذاری کرده است.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
الامام الصادق (ع):‌ «الْعَامِلُ عَلَی غَیْرِ بَصِیرَةٍ کَالسَّائِرِ عَلَی غَیْرِ طَرِیقٍ لَا یَزِیدُهُ سُرْعَةُ السَّیْرِ إِلَّا بُعْداً»(برقی، ۱۳۷۱ ق، ج ۱، ص ۱۹۸). عمل‌کننده بدون بصیرت، همچون رونده به بیراهه باشد. تندرویش جز بر دوری‌اش از مقصد نیفزاید.
چڪاوڪ
درود خدا بر کسی که بداند از کجاست و در کجاست و به‌سوی کجا روان است.
چڪاوڪ

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۹۷۳-۴۴۵-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۶۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۹۷۳-۴۴۵-۳

تجربه بهتر در اپلیکیشن