با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رویش‌ها و ریزش‌ها؛ نگاهی به رویش‌ها و ریزش‌های انقلاب با تکیه بر راهبرد جذب حداکثری و دفع حداقلی

دانلود و خرید کتاب رویش‌ها و ریزش‌ها؛ نگاهی به رویش‌ها و ریزش‌های انقلاب با تکیه بر راهبرد جذب حداکثری و دفع حداقلی

۳٫۸ از ۹ نظر
۳٫۸ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رویش‌ها و ریزش‌ها؛ نگاهی به رویش‌ها و ریزش‌های انقلاب با تکیه بر راهبرد جذب حداکثری و دفع حداقلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رویش‌ها و ریزش‌ها؛ نگاهی به رویش‌ها و ریزش‌های انقلاب با تکیه بر راهبرد جذب حداکثری و دفع حداقلی

پدیده‌ی ریزش‌ها و رویش‌ها را می‌توان یکی از ویژگی‌های رایج جنبش‌ها و انقلاب‌های سیاسی و اجتماعی در طول تاریخ دانست. اصولاً خصیصه‌ی هر حرکت مستمری آن است که عده‌ای به دلایل گوناگون از همراهی با آن بازمانند و در طول زمان نیز عده‌ای به آن اضافه گردند. ریزش و رویش در یک حرکت سیاسی‌ اجتماعی آن‌ هم از نوع انقلابی عجیب و غیر منتظره نیست. با این حال، مصادیق این پدیده، خصوصاً در بُعد ریزش، گاهی سبب شگفتی تحلیلگران و ناظران بیرونی و درونی می‌شود. انقلاب اسلامی نیز از این قاعده مستثنا نبوده و از آغازین روزهای پیروزی تاکنون، مصادیق چشمگیری در مورد داشته است. همین امر مورد توجه طیف وسیعی از موافقان و مخالفان آن بوده و تحلیل‌های گوناگونی در باب آن ارائه شده است. مسئله‌ی ریزش‌ها و رویش‌ها فقط به برهه‌ی خاصی متعلق نیست و از دوره‌ی زعامت امام راحل و در دهه‌های بعدی نیز بروز و ظهور داشته است. با توجه به آنکه در پروپاگاندای سیاسی و جنگ روانی دشمن، این پدیده نقطه ضعفی در مدیریت و راهبری تلقی می‌گردد، در این نوشتار، به تبیین ابعاد این مسئله و راهبرد مقام معظم رهبری در خصوص پدیده‌ی ریزش‌ها و رویش‌ها می‌پردازیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
من زنده ام و غزل فکر میکنم
۱۳۹۶/۱۰/۲۲

خواندنی و خوب

RezaSabzikar
۱۳۹۹/۰۱/۰۶

جزوه جالبی بود مطالعه اینطور مطالب برای جونا واجبه

مهدیار
۱۳۹۶/۰۸/۲۴

بسیار عالی

کاربر ۲۰۱۱۹۸۱
۱۳۹۹/۰۴/۰۱

سلام من کتاب را خریدم از طریق لب تاپ پول هم دادم اما کتابی نیامد لینک را وارد موبایل و اپلیکیشن طاقچه کردم نیامد لطفا بفرمایید چه کنم؟بعد مجبور شدم دوباره 2000 تومان بدهم و بخرم 2 بار پول پرداخت

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
شابکundefined
تعداد صفحات۵۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF

تجربه بهتر در اپلیکیشن