اثر مرکب
۴٫۴از ۳۵۷ نظر

دانلود کتاب اثر مرکب

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۴٫۴از ۳۵۷ نظر
۴٫۴از ۳۵۷ نظر
۴٫۴از ۳۵۷ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب اثر مرکب

اثر مرکب نوشته‌ی دارن‌هاردی، میکروکتابی در زمینه موفقیت در کار و زندگی است. کتاب اثر مرکب بر تاثیری که کارهای کوچک در ایجاد تغییر و تحول در زندگی دارند تاکید می‌کند.

 گروه گردآوری و ترجمه سبکتو اثر مرکب را به فارسی برگردانده و در اختیار خوانندگان قرار داده‌اند.

درباره‌ی کتاب اثر مرکب

اثر مرکب یک کتاب موفقیت است. اما کتاب موفقیتی بسیار متفاوت با آنچه تا به حال خوانده‌اید. در اثر مرکب، شعارهایی که در کتاب‌های دیگر می‌بینید، وجود ندارد. بلکه کتاب اثر مرکب کتابی است که به شما راهکار و برنامه‌ی عملی برای ایجاد تغییرات می‌دهد. با مطالعه‌ی اثر مرکب درمی‌یابید که برای ایجاد تغییرات پایدار و به اصطلاح تحول در زندگی، لازم نیست کارهای بزرگی بکنیم یا قدم‌های بزرگی برداریم. بلکه با ثبات داشتن روی قدم‌های کوچک است که می‌توانیم تحول ایجاد کنیم و در مسیر رسیدن به آرزوهایمان قرار بگیریم. 

کتاب اثر مرکب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اثر مرکب هدیه‌ای جذاب برای تمام افرادی است که دوست دارند تغییراتی در زندگی‌شان ایجاد کنند و به واسطه‌ی تغییرات به موفقیت برسند. 

درباره‌ی دارن هاردی

دارن‌هاردی، نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است.او تا سال ۲۰۱۵ ناشر "مجله موفقیت" یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. دارن هاردی از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن ۱۸ سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در ۲۷ سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد. مجله موفقیت به او این امکان را داد تا با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آنها بردارد. او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. .

جملاتی از کتاب اثر مرکب

دیگر زمان آن رسیده است که یک بار برای همیشه حقیقت موفقیت را بدانید. هیچ فرمول معجزه آسایی وجود ندارد. شما با دو روز کار در اینترنت میلیاردر نمی‌شوید یا با استفاده از یک کِرِم بیست سال جوان‌تر نخواهید شد. خیلی عالی بود اگر می‌شد موفقیت، اعتماد به نفس و سلامتی را در یک پکیج از سوپرمارکت خرید اما اینطور نیست. باید آنها را بدست آورید و من به شما می‌گویم که از طریق کنترل نیرویی که در زندگیتان وجود دارد باید این کار را انجام دهید. با کنترل نیروی اثر مرکب. چیزی که در این کتاب به شما می‌گویم نتیجه ۱۶ سال تحقیقات و تجربه من با بهترین اساتید دنیاست. قبل از شروع لازم است بدانید که بدست آوردن موفقیت دشوار، گاهی خسته کننده و تکراری است. اگر از کار کردن، تعهد و نظم فراری هستید، پیشنهاد می‌کنم کتاب را ببندید و تلویزیون را روشن کنید و زندگی معمولی و یکنواختتان را ادامه دهید. در این کتاب شما رازهای خارق‌العاده‌ای را کشف نمی‌کنید، بلکه چیزهایی که در زندگی‌تان وجود دارد را کنترل و با تغییرات ساده اتفاقات بزرگ برای خودتان به وجود می‌آورید.

mahdiazar
۱۳۹۹/۰۷/۲۹

کتاب خیلی خوبیه کسانی که میخوان پیشرفت کنن در هر زمینه ای پیشنهاد میکنم این کتابو مطالعه کنن

amir
۱۳۹۹/۰۷/۲۷

خیلی خوب بود. مثل کتاباب دیگه نبود که امید الکی بده و بگه همه تون موفق میشوید و.... بیش تر راه کار های کاربردی ارایه میداد که واقع با ارزش بودن

غزال
۱۳۹۹/۰۷/۲۶

محتوای عالی و کاربردی اصلا جوری نبود که حس خستگی بهت دست بده به نظرم خوندنش وقت نمیگیره و خیلی خوب میشه که هر از گاهی این کتاب رو بخونیم تا ب خودمون بیایم

مریم کریم زاده
۱۳۹۹/۰۷/۲۵

در مقایسه با کتاب های غنی مشابه بد نبود,البته من همین کتاب رو خوندم که گویی خلاصه است و در مورد کتاب کاملش نمیتونم نظری بدم

amir
۱۳۹۹/۰۷/۲۳

این کتاب بینهایت کاربردی و عالیه من خیلی دوسش داشتم

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴۳۸)
"آرزو نکنید که کاش شرایط آسان بود، آرزو کنید که کاش شما قویتر بودید."
ali_pourmd
به روابطتان نگاهی بیندازید و مطمئن شوید برای افراد سه دقیقه‌ای، ۳ ساعت زمان نمی‌گذارید.
Mahdi
من صبح‌ها نیم ساعت صرف خواندن مطالب مفید و مثبت می‌کنم و همینطور نیم ساعت در شب. چون چیزهایی که قبل از خواب به آن فکر می‌کنید بر روی روز بعدتان و کیفیت خوابتان تاثیر می‌گذارد.
راد راد
رفتارها و عادت‌های کوچک هستند که تغییرات بزرگ را می‌سازند
fateme
باور کنید که هیچ وقت دیر نیست فقط باید همین امروز و همین لحظه قاطعانه تصمیم بگیرید.
Amir Ali
افرادی هستند که می‌توانید سه ساعت با آنها باشید اما سه روز نه، و افرادی هستند که ۳ دقیقه می‌توانید با آنها وقت بگذرانید اما ۳ ساعت غیر ممکن است. این شما هستید که میزان رابطه را تعیین می‌کنید. چون افراد روی نگرش و اعمال شما تاثیر گذارند. به روابطتان نگاهی بیندازید و مطمئن شوید برای افراد سه دقیقه‌ای، ۳ ساعت زمان نمی‌گذارید.
mehdiesmaeilinasab
جان ماکسول می‌گوید: "هیچ وقت نمی‌توانید زندگی‌تان را تغییر دهید مگر اینکه کارهای روزمرتان را تغییر دهید، موفقیت در کارهای روزمره است."
ــسیّدحجّتـــ
اثر مرکب می‌گوید برای به وجود آمدن تغییرات بزرگ نیاز به قدم‌های بزرگ نیست بلکه ثبات قدم در انجام تغییرات کوچک است که می‌تواند شما را به آنچه می‌خواهید تبدیل کند.
رضا خدابنده‌لو
اگر می‌خواهی بیشتر داشته باشی باید خودت به بیشتر تبدیل شوی. موفقیت چیزی نیست که دنبال آن بگردی چون هر چه به دنبال آن بروی از تو دورتر خواهد شد. تو باید تبدیل به آنچه می‌خواهی شوی
Amir Ali
بدست آوردن موفقیت دشوار، گاهی خسته کننده و تکراری است.
ali_pourmd