۷ عادت افراد تاثیر گذار
۳٫۹از ۲۰ نظر

دانلود کتاب ۷ عادت افراد تاثیر گذار

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۳٫۹از ۲۰ نظر
۳٫۹از ۲۰ نظر
۳٫۹از ۲۰ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ۷ عادت افراد تاثیر گذار

«۷ عادت افراد تاثیرگذار» اثر استیون کاوی(۲۰۱۲-۱۹۳۲)، میکروکتابی از گروه گردآوری و ترجمه «سبکتو» است.

استیون کاوی، MBA اش را از دانشگاه هاروارد دریافت و در همان سال فارغ‌التحصیلی تدریس مدیریت منابع انسانی را شروع و خیلی زود تبدیل به استاد محبوب دانشگاه شد. اما معروفیت او به زمانی برمی‌گردد که برای اولین بار کتاب پیش رو در سال ۱۹۸۹ چاپ شد. این کتاب مانند بمب در دنیای کسب و کار با فروشی بیش از ۲۰ میلیون نسخه و ترجمه به زبان‌های مختلف صدا کرد. همچنین این کتاب تا چند سال در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های کسب و کار بود.

او در مقدمه راجع به کتاب خود نوشته‌است:

شرکت کوچک مشاوره‌ای من، امروزه به یکی از شرکت‌های پیشرو در جهان در زمینه آموزش کاربردی به شرکت‌ها و دولتمردان تبدیل شده و همه این موفقیت را در نتیجه هماهنگی خودم با اصول بنیادی و تاثیرگذار که در ادامه معرفی می‌کنم می‌دانم. من در ۶۳ سالگی متوجه شدم که این من نیستم که کتاب می‌نویسم، بلکه یک انرژی از منبع درونی‌ام است که این کار را انجام می‌دهد. در این کتاب می‌خواهم از اصول موفقیت خودم و افراد تاثیرگذار بگویم. می‌خواهم از موضوعی صحبت کنم که می‌تواند نگاه شما را نسبت به هدف‌تان کاملا تغییر دهد. همه ما با معنی کلمه "نیت" آشنا هستیم. معمولا وقتی می‌گوییم قصد انجام کاری را داریم، منظورمان این است که به هر نحوی آن کار را انجام خواهیم داد. در این کتاب می‌گوییم که قصد انجام کار، انگیزه نیست. بلکه این نفس شماست که می‌خواهد کاری را انجام دهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۲)
ali
۱۳۹۸/۰۶/۲۷

بسیار عالی هست

GrayWolf
۱۳۹۷/۱۲/۱۴

محتوای کتاب قدیمی، و غیر علمی هست. نویسنده از نصیحت گویی استفاده کرده و سعی در مثال زدن نداره.

دایانا
۱۳۹۷/۰۹/۲۸

مختصر و مفید👍 ارزش وقت گذاشتنو داره

imaniy
۱۳۹۷/۰۷/۰۵

اصلا کتاب خوبی نبود حتی قابل مقایسه با اثر مرکب نیست.

M3iti
۱۳۹۶/۰۶/۲۵

همین یه کتاب برای موفقیت کافیه بقیه کتابا زیر سایه اینن. جزو پرفروش ترین کتب تاریخ. نویسنده همه مقالات و کتب قبل از خودش تو زمینه موفقیت رو مطالعه و جمع اوری کرده.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۸ صفحه
نوع فایلePUB