با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه یک ویزیتور و بازاریاب حرفه‌ای شویم

دانلود و خرید کتاب چگونه یک ویزیتور و بازاریاب حرفه‌ای شویم

۱٫۷ از ۳ نظر
۱٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه یک ویزیتور و بازاریاب حرفه‌ای شویم  نوشته  رویا اقبال  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چگونه یک ویزیتور و بازاریاب حرفه‌ای شویم

«چگونه یک ویزیتور و بازاریاب حرفه‌ای شویم» نوشته سیدحجت بزاززاده(-۱۳۶۲) و رویا اقبال(-۱۳۶۰) است. برای پسر جوانی که به تازگی سربازی خود را تمام کرده است یا دختری که می‌خواهد کار شرافتمندانه‌ای داشته باشد، ویزیتوری شغلی است که می‌تواند بدون داشتن سرمایه مالی و بدون نیاز به دانستن مطالب دانشگاهی بازاریابی، تنها با داشتن اطلاعاتی اولیه از علم بازاریابی و آگاهی از فنون مذاکره تجاری، و البته تفکر خلاق، به راحتی کسب وکار پر سودی را فراهم کند. ویزیتور به کسی گفته می‌شود که کارفرما، شرکت یا مؤسسه‌ای، برای معرفی تولیدات و خدمات خود به مصرف‌کننده، او را به کار می‌گیرد. به عقیده صاحب‌نظران و کارشناسان بازاریابی، اهمیت ویزیتوری بیشتر به خاطر این است که در بین انواع روش‌های تبلیغی، روش تبلیغ زبانی به دلیل برقراری ارتباط صورت به صورت بین فروشنده و خریدار و انتقال احساسات در طول فرایند خرید، تأثیر بیشتری دارد و در بیشتر مواقع به فروش محصول در اولین تماس می‌انجامد. کتاب حاضر در سه بخش تدوین شده است. بخش اول شامل شش فصل، مفاهیم ضروری و اساسی بازاریابی را در بر می‌گیرد که هر ویزیتور حرفه‌ای باید بداند. بخش دوم که بخش مهم و اساسی کتاب است، به بررسی زبان بدن و تأثیر آن بر روابط بین بازاریابان و مخاطبان آن‌ها می‌پردازد. «زبان بدن» نوعی ابزار ارتباطی قوی است که با بهره بردن از آن می‌توان با دیگران به خوبی ارتباط برقرار کرد و یا آن‌ها را برای انجام کاری متقاعد کرد. در واقع ویزیتور و بازاریاب حرفه‌ای، مانند پزشک، بیمار خود را ویزیت می‌کند و بر اساس نیاز درمانی وی، نسخه‌ای را برای مشتری خود می‌پیچد. بخش سوم و بخش پایانی کتاب، ویژگی‌های کلیدی را که هر ویزیتور یا بازارایاب حرفه‌‌ای باید داشته باشد، معرفی می‌‌کند. این ویژگی‌ها در قالب چهارده قانون طلایی بیان شده‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
مهدی
۱۳۹۷/۰۲/۲۷

کتاب نسبتا خوبیه مخصوصا در مورد زبان بدن حرفای خوبی میزنه

Abdollah Darabzadeh
۱۳۹۷/۰۲/۲۸

اصلا کتاب خوبی نیست ،متاسفم بابت ذکر یه سری حرفای بیهوده تاریخ مصرف گذشته....کتاب های حدید باید حاوی مطالب جدید باشن ، نه برگرفته از کتاب های غربی ها که هممون مطالعه شو ن کردیم....

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۱۳
شابک- ۸۳ - ۶۲۲۹ - ۶۰۰ - ۹۷۸
تعداد صفحات۱۰۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۱۳
شابک- ۸۳ - ۶۲۲۹ - ۶۰۰ - ۹۷۸