با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گزارش‌نویسی در پرستاری و انواع آن و طرح یک مطالعه

دانلود و خرید کتاب گزارش‌نویسی در پرستاری و انواع آن و طرح یک مطالعه

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گزارش‌نویسی در پرستاری و انواع آن و طرح یک مطالعه  نوشته  سارا احسانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب گزارش‌نویسی در پرستاری و انواع آن و طرح یک مطالعه

«گزارش‌نویسی در پرستاری و انواع آن و طرح یک مطالعه» اثری از سارا احسانی (-۱۳۶۶) و خدیجه قنبری (-۱۳۶۱) است که با نظارت خانم دکتر نسرین رسول زاده نوشته شده‌است. انتقال اطلاعات به روش صحیح و ثبت گزارش یکی از مسئولیت های سنگین پرستاران است که باهدف تسهیل ارتباط، تحقیق، آموزش و کمک به تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری انجام می‌شود .کیفیت گزارش‌های پرستاری انعکاس دهنده‌ی کیفیت مراقبت ارائه شده به مددجو است و اعتبار حرفه‌ای پرستار همچون اعتبار حرفه‌ای موسسه مراقبتی و درمانی است و کوچکترین خطا و سهل‌انگاری در انتقال اطلاعات می‌تواند مشکلات حرفه‌ای را برای پرستاران و موسسه مراقبتی ایجاد نماید. پرستاران به عنوان یک جز اصلی از سیستم مراقبت بهداشتی نسبت به گزارش‌های پرستاری مسئول هستند ولی متأسفانه بیشتر آنها آن‌چه را که به صورت علمی آموخته‌اند به صورت عملی بکار نمی‌گیرند و بعد از فراغت از تحصیل گویی از رعایت قوانین علمی در این رشته نیز فارغ می‌شوند و ارزش حرفه‌ی خود را زیر سؤال می‌برند. با توجه به اهمیت گزارش‌های پرستاری و نقش های آن در ابعاد آموزشی، تحقیقاتی، قانونی، برآورد هزینه‌های بهداشتی-درمانی، نظارت بر عملکرد تیم بهداشت و درمان و برآورد کیفیت خدمات و ارتقای آن و بخصوص نقش عظیم ارتباطی گزارش‌نویسی از یک‌طرف و طبق مطالعات انجام شده، مطلوب نبودن کیفیت گزارش‌های پرستاری در ایران، این سؤال مطرح می‌شود که کدام روش گزارش‌نویسی پرستاری با شرایط موجود بخش‌های درمانی می‌تواند ازنظر کیفیت گزارش نویسی پرستاری به صورت جامع تر، صحیح و دقیقتر، سازماندهی شده‌تر و دارای اصول و ساختار و نگارش بهتر باشد تا بتواند در کلیه‌ی ابعاد ذکرشده، نقش‌های خود را به درستی ایفا نماید. کتاب حاضر علاوه بر پاسخ به این سوال، شیوه پژوهش در رشته پرستاری را آموزش می‌دهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
هلن
۱۳۹۶/۰۸/۲۴

سلام.می خواستم بدونم چه طوراسم این جزوه ۱۵۵صفحه ای روکتاب گذاشتید.۳۰صفحشم که منابع استفاده شده توسط نویسنده است.کتاب بایدپرمعنی ومفهوم باشه نه اینکه چندصفحه ازروی اینترنت کپی کنیم واسمشو کتاب بذاریم.من واقعاانتظارارائه یه چنین به اصطلاح کتابی روازطاقچه نداشتم.واقعاکه😒😒.

zahra Janjan
۱۳۹۸/۰۷/۲۹

اصلا کتاب خوبی‌نبود،پشیمونم از دانلود:((

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۵۹-۳۰-۲
دسته بندی
تعداد صفحات۱۰۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۵۹-۳۰-۲