با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
الفبای تحقیق: راهنمای کاربردی تحقیق علمی برای کسانی که می‌خواهند اولین تحقیق دانشگاهی‌شان را بنویسند

دانلود و خرید کتاب الفبای تحقیق: راهنمای کاربردی تحقیق علمی برای کسانی که می‌خواهند اولین تحقیق دانشگاهی‌شان را بنویسند

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب الفبای تحقیق: راهنمای کاربردی تحقیق علمی برای کسانی که می‌خواهند اولین تحقیق دانشگاهی‌شان را بنویسند  نوشته  محمد کریمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب الفبای تحقیق: راهنمای کاربردی تحقیق علمی برای کسانی که می‌خواهند اولین تحقیق دانشگاهی‌شان را بنویسند

«الفبای تحقیق: راهنمای کاربردی تحقیق علمی برای کسانی که می‌خواهند اولین تحقیق دانشگاهی‌شان را بنویسند» تالیف محمد کریمی و محمد حاجی‌وند است. این کتاب به دانشجویان تازه‌وارد به دانشگاه کمک می‌کند تا مقدمات نگارش پروژه‌های پژوهشی را بیاموزند.

در پیشگفتار کتاب می‌خوانیم:

آغاز هر کاری نیاز به داشتن اطلاعات حداقلی و آموزش های مورد نیاز برای شناخت اصول و قوانین کلی حاکم بر آن موضوع دارد. در این کتاب، همان گونه که از نام آن پیداست، اصول اولیه نگارش یک تحقیق علمی آموزش داده خواهد شد. این کتاب در یازده فصل تدوین شده که به طور خلاصه شامل موارد زیر است:

نحوه آغاز یک تحقیق علمی در فصل اول ارائه شده است. چگونگی انتخاب موضوع مبتنی بر ویژگی‌های کلی موضوع، مراحل انتخاب آن و در نهایت کار با مراجع با هدف انتخاب موضوع در فصل دوم قابل مشاهده است. برای اینکه موضوع انتخاب شده را به یک مساله چالشی برای انجام پژوهش تبدیل کنیم از مفاهیم فصل سوم می توان بهره جست. هر مساله دارای تعدادی سوال و فرضیه است که رابطه علی و معلولی با هم داشته و در چهارمین فصل از کتاب بدان پرداخته شده است. مفاهیم، مزایا و معایب پرسش‌نامه، مصاحبه و مشاهده با هدف جمع آوری داده‌های مورد نیاز تحقیق در فصل پنجم ارائه شده است.

در فصل ششم، به معرفی کلی منابع بسیار مهم و پایگاه های علمی معتبر داخلی و خارجی خواهیم پرداخت. نگارش پیشینه تحقیق، یکی از مهمترین و سخت ترین بخش های هر تحقیقی است، که در فصل هفتم اصول آن با جزئیات مورد بحث قرار گرفته است. انواع روش تحقیق و مفهوم جامعه آماری و حجم نمونه در هشتمین فصل قابل مشاهده است. چگونگی تجزیه و تحلیل داده ها و نتیجه گیری از یافته های تحقیق به ترتیب در فصول نهم و دهم ارائه شده است. در نهایت در یازدهمین فصل از کتاب، چگونگی تدوین تحقیق و نگارش گزارش به صورت مفصل قابل مشاهده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۶۳۹۵-۱-۹
تعداد صفحات۱۶۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۶۳۹۵-۱-۹