دانلود و خرید کتاب اخلاق در فیزیولوژی ورزشی رسول اسلامی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب اخلاق در فیزیولوژی ورزشی اثر رسول اسلامی

کتاب اخلاق در فیزیولوژی ورزشی

معرفی کتاب اخلاق در فیزیولوژی ورزشی

کتاب الکترونیکی «اخلاق در فیزیولوژی ورزشی» نوشتهٔ رسول اسلامی و مینو باسامی و بختیار ترتیبیان و سیدمرتضی طیبی با ویرایش منصور مام علیپور در انتشارات حتمی چاپ شده است.

درباره کتاب اخلاق در فیزیولوژی ورزشی

وظایف اخلاقی پژوهشگر، مطلوبیت آزمایش‌ها، چگونگی اجرای تحقیقات انسانی، اخلاق کار با حیوانات و درک و رعایت دستورالعمل‌های آزمایش‌ها بر روی حیوانات و همچنین اصول اخلاق انتشار، محافظت از داده‏‌های فردی و اخلاق داوری مقاله‌ها و طرح‌ها از مهم‌ترین موضوعاتی است که در قلمرو اخلاق در فیزیولوژی ورزشی باید مورد توجه قرار گیرد. این کتاب در ۴ فصل این موضوعات را بیشتر شرح می‌دهد:

فصل اول: کلیات اخلاق در پژوهش ‌های فیزیولوژی ورزش

فصل دوم: حقوق آزمودنی ‌ها در فیزیولوژی ورزشی

فصل سوم: اخلاق کار با حیوانات در پژوهش ‌های فیزیولوژی ورزش

فصل چهارم: ملاحظات اخلاقی انتشارات علمی در حوزهٔ فیزیولوژی ورزشی

کتاب اخلاق در فیزیولوژی ورزشی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به دانشجویان تربیت بدنی، ورزشکاران و مربی‌های ورزشی پیشنهاد می‌شود.

درباره انتشارات حتمی

انتشارات حتمی یکی از ناشرین معتبر و نام‌آشنا در حوزه نشر کتاب‌های تخصصی علوم ورزش و پزشکی است که پس از طی مراحل پر فراز و نشیب، به این جایگاه دست یافته است.

از ابتدای فعالیت، انتشارات حتمی به‌طور تخصصی در زمینه علوم ورزشی و آکادمیک به چاپ کتاب پرداخت، اما در سال‌های اخیر، اقبال مردم و عموم جامعه به کتاب‌های ورزشی زیاد شده و اکنون ۷۰درصد از کتاب‌های انتشارات حتمی در زمینه تربیت بدنی در سطح عمومی، رشته‌های ورزشی، فدراسیون‌ها و … است. با توجه به نیاز جامعه به‌ویژه پس از شیوع ویروس کرونا، اخیراً چاپ کتاب‌های پزشکی و سلامت و به‌ویژه پزشکی در حوزه ورزش به مجموعه فعالیت‌های انتشارات حتمی افزوده شد.

اعتقاد مدیریت انتشارات حتمی بر این است که در زمینه علوم ورزشی باید با علم و پیشرفت‌های روز همگام بود و لذا بیش از ۸۰درصد از کتاب‌های منتشر شده در قالب ترجمه است. تاکنون تعداد ۵۳۷ عنوان از کتاب‌های انتشارات حتمی در سایت خانه کتاب ثبت شده و برای ۶۹۷ مورد نیز تاکنون شابک صادر شده است.

انتشارات حتمی در مدت یک دهه فعالیت خود در حوزه نشر کشور، موفق به دریافت ۱۲ نشان برتر کشوری ازجمله ناشر نمونه کشور در سال ۱۳۹۳، برگزیده کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، برگزیده کتاب‌های علوم ورزشی دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۱ و لوح تقدیر از سوی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای کشور برای چاپ کتاب «راهنمای تغذیه بالینی در کووید ۱۹» شده است.

انتشارات حتمی علاوه بر تقویت زمینه‌های فعالیت و همکاری با نهادها و مراکز متولی ورزش و علوم ورزشی در کشور، در چشم‌انداز پیش‌روی خود، نگاهی نیز به آن سوی مرزهای کشور و حضور در عرصه بین‌الملل دارد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۲٫۰ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها

۶۴ صفحه

حجم

۲٫۰ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها

۶۴ صفحه

قیمت:
۳۹,۵۰۰
تومان