با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سلسله مباحثی در روش شناسی و فلسفه اقتصاد

دانلود و خرید کتاب سلسله مباحثی در روش شناسی و فلسفه اقتصاد

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سلسله مباحثی در روش شناسی و فلسفه اقتصاد  نوشته  یداله دادگر   و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب سلسله مباحثی در روش شناسی و فلسفه اقتصاد

«سلسله مباحثی در روش شناسی و فلسفه اقتصاد» به قلم و گردآوری دکتر یداله دادگر استاد دانشگاه شهید بهشتی و تنی چند از استادان اقتصاد دانشگاه‌های ایران است.

تحولات علم اقتصاد به ویژه در قرن ۲۱ و نقش‌آفرینی آن در عرصه‌های مختلف زندگی، زمینه مطالعات جدیدی در ابعاد گوناگون آن را فراهم آورده است. پس از درک اهمیت منافع بین‌رشته‌ای اقتصاد در دهه‌های آخر قرن ۲۰ و دهه اول قرن ۲۱، توجه چند برابری به تولید یافته‌های اقتصادی و تبیین عناصر پایه‌ای آن صورت گرفته است. بروز بحران ۲۰۱۰ – ۲۰۰۷ زمینه جدیدتری برای بررسی و یا بازنگری همه‌جانبه‌ای در ابعاد نظری و سیاستی اقتصاد را فراهم کرد.

از این رو در حال حاضر قدرت و اهمیت رشته اقتصاد از وضع سنتی آن فراتر رفته و مطالعه آن چه بسا برای صاحب‌نظران و علاقه‌مندان دیگر رشته‌ها ضرورت یافته است. در عصر جهانی شدن اقتصاد، عصر انفجار اطلاعات، عصر ارتباطات مدرن، عصر انقلاب الکترونیک، عصر تولید محورهای دانش‌بنیان و نقش عظیم و بی‌نظیر تولید دانش در بهره‌وری و عصر تحول در تحول، جایگاه اقتصاد و درک عمیق‌تر آن ضروری‌تر می‌شود. یکی از اصلی‌ترین ابعادی که می‌تواند در شناخت عمیق علم اقتصاد علاقه‌مندان مختلف را به هم پیوند دهد، مباحث فلسفی و متدولوژیک این رشته است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Nima yazdi
۱۴۰۰/۰۴/۱۸

برام جالبه برای واژه حتّی تشدید گذاشته شده اما بجای اینکه با ی نوشته شه با الف نوشته شده

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۲۵۳۷-۹-۱
دسته بندی
تعداد صفحات۳۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۲۵۳۷-۹-۱