با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نماز و راز عدد هفت

دانلود و خرید کتاب نماز و راز عدد هفت

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نماز و راز عدد هفت  نوشته  علی نورمحمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نماز و راز عدد هفت

«نماز و راز عدد هفت»، نوشته علی نورمحمدی( -۱۳۴۲)، از مجموعه «نماز بهترین سبک مدیریت کار و زندگی» منتشر شده است. «کلمه کلمه‌ی نماز درس است»؛ با توجه به عبارت «سَبْعاً مِنَ الْمَثانی» که به معنی سوره حمد در نماز است، تلاش شده معنی و مفهوم آن با توجه به آیات قرآن، احادیث و متون علمی در کتاب «نماز و راز عدد هفت» تبیین شود و بدانیم که «ما اهل قرآن هستیم» و با بهره‌گیری از قرآن، علم و عقل به موفقیت می‌رسیم. در این کتاب ارتباط نماز با راز عدد هفت و تبیین عدد هفت را به‌عنوان مبنای مدیریت خداوند بر جهان و معارف اسلام، هفت مبنای عبادت، اخلاق اسلامی، هفت مبنای خانواده اسلامی، هفت مبنای اقتصاد اسلامی و جایگاه عدد هفت در مدیریت و روانشناسی را مطالعه می‌کنیم. نماز بهترین وسیله مدیریت کار و زندگی است. بر این اساس نویسنده کتاب حاضر بر آن است که راز عدد هفت را در تعداد آیات نماز کشف کند. همچنین وی در صدد است تا اثبات کند که اساس نظام مدیریت خداوند و اسلام بر جهان هستی بر عدد هفت استوار است. این کتاب و مجموعه کتب «نماز، بهترین سبک مدیریت کار و زندگی» دارای تأییدیه مرکز تخصصی ستاد اقامه نماز است و در اجلاس سراسری نماز سال ۹۴ حائز کسب لوح تقدیر به دلیل خلاقیت، نوآوری و ارائه محتوا گردیده و همچنین در سامانه کنترل کیفیت منابع آموزشی و تربیتی شبکه رشد مورد تأیید وزارت آموزش‌وپرورش قرار گرفته است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
سیّد جواد
۱۳۹۷/۰۷/۱۷

کتابی مختصر و‌مفید با مطالبی جالب و جذاب . تاریخ خرید کتاب : ۲۵ آبان ۹۵ ( قیمت کتاب از همان موقع ۲۴۰۰ تومان ، ثابت مانده است. )

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۶۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۶/۱۰
شابک۹۷۸۶۰۰۷۹۰۹۳۳۱
دسته بندی
تعداد صفحات۱۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۶۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۶/۱۰
شابک۹۷۸۶۰۰۷۹۰۹۳۳۱