با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تنها راه سعادت در پرتو بهترین نوع ولایت و مدیریت

دانلود و خرید کتاب تنها راه سعادت در پرتو بهترین نوع ولایت و مدیریت

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تنها راه سعادت در پرتو بهترین نوع ولایت و مدیریت  نوشته  علی بابایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تنها راه سعادت در پرتو بهترین نوع ولایت و مدیریت

«تنها راه سعادت در پرتو بهترین نوع ولایت و مدیریت» نوشته علی بابایی است. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «در برخی از مواقع بی‌تفاوتی افراد در برابر مردم، جامعه، سیاست، رفتار مسئولان و مسائل و مشکلات گروه‌های مختلف اجتماع؛ می‌تواند به تهدیدی جدی برای نظام رحمانی و مدیریت فقهی تبدیل شود. لذا باید گفته شود که بی‌تفاوتی با هیچ یک از آموزه‌های دینی سازگار نبوده و در پیشگاه یار از هیچ کس تحت هیچ عنوان پذیرفته نخواهد شد، بنابراین مدیریت فقهی باید با این موضوع به صورت جدی برخورد و زمینه حضور فعال آحاد مردم را در عرصه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی و... فراهم نماید. و نیز نوگرایی افراطی یا تحجر می‌تواند به یک آفت برای مدیریت فقهی تبدیل گردد. البته همانطور که می‌دانی زندگی انسانی همواره با تغییر و تحول آمیخته است و مدیریت رحمانی باید با تغییرات روزمره و تحولات مختلف پیش رفته؛ مواضعی متناسب با موقعیت‌های نو و جدید اتخاذ نماید و با هرگونه افراط و تفریط در این خصوص مبارزه کند.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
محسن
۱۳۹۸/۰۲/۲۱

با سلام. تشکر از نویسنده ی محترم که امکان دریافت کتبشان را در اپ طاقچه فراهم کردند. کتاب بسیار مفیدی بود... خواندن تالیفات دکتر بابایی را به شما خواننده ی عزیز توصیه می کنم...

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۲۱ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۱۳
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۳۸۰-۲۶۱-۲
دسته بندی
تعداد صفحات۴۲۱صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۱۳
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۳۸۰-۲۶۱-۲