با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب در لحظه زندگی کن اثر اشلی شارپ

دانلود و خرید کتاب در لحظه زندگی کن

راهنمایی برای شروع ذهن آگاهی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب در لحظه زندگی کن  نوشته  اشلی شارپ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب در لحظه زندگی کن

کتاب در لحظه زندگی کن نوشته اشلی شارپ است و با ترجمه سحر صنیعی و زهرا جوانی در انتشارات آوای آرامش منتشر شده است. این کتاب راهنمایی برای شروع ذهن آگاهی است. 

درباره کتاب در لحظه زندگی کن

شايد شما در جست‌و‌جوی آرامش درونی باشید، تا روابط‌تان را بهبود ببخشید يا از دنیای پیروامون‌تان قدردانی کنید. شايد پس از شنیدن نام ذهن آگاهی از اعضای خانواده، همکار يا دوستان‌تان، کنجکاو اين موضوع شده باشید. ممکن است حتی با نام ذهن آگاهی، غريبه باشید يا بخواهید اعمال‌تان را به وسیله آن به پیش ببريد. در هر صورت، اين کتاب، دروازه‌ای به يک زندگی باشکوه‌تر در حال، است.

آنچه که در اين‌جا به آن برخورد می‌کنید، ابزاری برای کسب آگاهی است. برای تمامی انسان‌ها، زندگی هم چالش برانگیز است و هم ارزشمند، هم دردناک است و هم لذت‌بخش. در صفحات اين کتاب، نویسنده فضایی برای کل طیف ايجاد خواهد کرد. بنابراين معنايی در يک سطح عملی خواهد داشت. 

تمرين‌ها و مديتیشن‌های این کتاب برای کمک به ذهن آگاهی در تمامی جنبه‌های زندگی‌تان طراحی شده‌اند. در طول هفته اول، در ابتدا شروع کرده و و نگاهی دقیق‌تر به ذهن آگاهی و بدن‌تان خواهید داشت. در هفته دوم، تمرين را به خانه می‌بريد. به اين دلیل، که روزانه مقداری از وقت خود را به کار اختصاص می‌دهیم، در هفته سوم، به تمرين‌ها و مديتیشن‌های طراحی شده برای پشتیبانی از شما در زندگی حرفه‌ای‌تان، هرآن‌چه شغل شما باشد، می‌پردازد. 

خواندن کتاب در لحظه زندگی کن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی شاد پیشنهاد می‌کنیم. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
MOHSEN.RC2020
۱۴۰۱/۰۲/۲۹

در بینهایت قرار دهید لطفاً 🙏

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۰۹
شابک۹۷۸۶۲۲۶۸۸۱۳۷۱
تعداد صفحات۲۱۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۰۹
شابک۹۷۸۶۲۲۶۸۸۱۳۷۱