با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زمین شناسی اثر گروه مولفان سنجش امیرکبیر

دانلود و خرید کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زمین شناسی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زمین شناسی  نوشته  گروه مولفان سنجش امیرکبیر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زمین شناسی

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زمین شناسی اثری از گروه مولفان سنجش امیرکبیر است. این کتاب شامل تکنیک برنامه‌ریزی، خلاصه و چکیده، نکته‌ها و روش‌ها، تست‌های خودسنجی و تست‌های طبقه‌بندی شده است.

مجموعه سنجش امیرکبیر به عنوان مجری آماده‌سازی منابع آموزشی کارشناسی ارشد و دکتری منطبق بر سرفصل‌های شورای عالی برنامه‌ریزی در مقاطع عالی و تکمیلی، سعی در ایجاد عدالت آموزشی جهت راهیابی دواطلبان به دانشگاه‌ها دارد.

این مجموعه با ارائه طرح‌های فرهنگی و آموزشی تحت عنوان «دوره‌های مکاتبه‌ای» پاسخگوی نیاز دانش‌پژوهان و دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی است. سلسله کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» به منظور ارتقای سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع تحصیلات تکمیلی است و در ادامه این حرکت علمی، این موسسه ارائه کننده صحیح تدوین کتب مقاطع تکمیلی بر اساس سرفصل‌های شورای عالی برنامه‌ریزی است و این حرکت علمی را نیز با موفقیت آغاز کرده است.

بنابراین این مجموعه همواره به دو نکته اساسی توجه خاص داشته و دارد؛ اول آنکه، در نوشتن کتب علاوه بر منابع و مراجع اصلی، از جزوات درسی دانشگاه‌های معتبر کشور نیز استفاده شده است و دوم آنکه، کتب خود را با بر اساس طبقه‌بندی مطالب درسی منطبق بر آزمون‌های مرحله‌ای (مانع و جامع بودن مطالب) ویرایش و صفحه‌آرایی نموده است.

بنابراین داوطلب کافی است مطالب کتاب را به طور کامل مطالعه و مرور کند و لازم نیست خود را در بین کتاب و جزوات متفرقه سردرگم سازد.

تمامی کتاب‌ها شامل دو قسمت‌اند. قسمت اول خلاصه درس و نکات کلیدی و قسمت دوم تست‌های طبقه‌بندی شده، بنابراین کافی است داوطلبان موضوع درسی هر مرحله را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نمایند. کتاب‌ها در زمان‌های مشخص شده باید خوانده شوند و از برنامه تعیین شده نباید عدول کرد.

نقاط قوت

• قیمت بسیار مناسب کتاب آموزشی

• به روز بودن و کامل بودن کتاب آموزشی

• تالیف کتب و جزوات توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان رتبه های برتر

• استفاده از منابع معتبر و جزوات دانشگاهی (قابل دانلود از سایت سنجش تکمیلی دات آی آر)

• برنامه ریزی همراه کتاب آموزشی آمادگی آزمون دکتری

• استفاده از تمام ابزارهای آموزشی و سنجش

• هدر نرفتن زمان و استفاده از مطالب دسته بندی و سازماندهی شده

• تسریع کمک به داوطلب جهت کسب رتبه برتر

خواندن آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زمین شناسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۴۸۷-۱۵-۹
تعداد صفحات۱۴۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷۱,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۴۸۷-۱۵-۹