با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب ایجاد تاب آوری معنوی و روانی اثر گرنت اچ. برنز

دانلود و خرید کتاب ایجاد تاب آوری معنوی و روانی

تلفیق مراقبت در کار امدادرسانی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ایجاد تاب آوری معنوی و روانی  نوشته  گرنت اچ. برنز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ایجاد تاب آوری معنوی و روانی

ایجاد تاب آوری معنوی و روانی اثر گرنت اچ. برنز و دیگران یکی از کتاب‌های تخصصی مرکز آینده‌پژوهی انتشارات موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی است.

مركز راهبری آينده پژوهی علوم و فناوری‌های دفاعی، به عنوان نخستين مركز رسمی آينده‌پژوهی كشور، فعاليت خود را در ميانه‌ سال ۱۳۸۳در بخش دفاعی آغاز كرده است. اين مركز در عرصه‌های زير فعالیت می‌کند:

مطالعه و پردازش محتواهای آينده و تحليل تبيين‌های گسترده انجام شده در خصوص آن و از اين منظر، به دست دادن تصويرهای مطلوب‌تر و كامل‌تری از آينده، به خصوص باز كردن تحولات پيش رو و ابعاد نوين آن.

در اين راستا، مركز به مطالعه و تبيين روندهای متنوع شكل‌دهنده به آينده؛ رويدادهای شگفتی‌آفرين؛ سناريوها و تصورات از شكل‌های گوناگون تعامل روندها و رويدادها در آينده؛ سياست‌ها، برنامه‌ها و اقدامات امروز؛ و در نهايت قوانين و سنت‌های حاكم بر جهان هستی به عنوان بخش‌هايی از عناصر تشكيل‌دهنده آينده پرداخته است. در اين راستا مركز، به تناسب جايگاه خود در سلسله مراتب سازمانی، فعاليت ديده‌بانی و پايش محيطی خود را در دو حوزه متمركز كرده است :

الف. ترسيم صحنه‌های نبرد آينده

ب. ترسيم صنايع دفاعی آينده

شناسايی، كسب آگاهی و توسعه روش‌شناسی‌ها و مفاهيم مورد استفاده در آينده‌پژوهی، توسعه عمومی دانش آينده‌نگاری، طراحی و تدوين فرايندها و بسط تكنيک‌های گسترده و نوين آينده‌پژوهی و انتقال اين دانش به عنوان يک فعاليت توانمندساز، در سطح بخش دفاعی كشور.

انجام پروژه‌های بومی آينده‌نگاری در حوزه‌های مأموريتی و ارائه مشاوره به سازمان‌های صنعتی دفاعی برای تعريف و اجرای پروژه‌های آينده‌نگاری، به عنوان تأمين‌كننده مبنای تصميم‌گيری‌های امروز بوده و قطعاً در راستای توليد محتواهای آينده مطلوب و شكل بخشيدن به گفتمان آينده پرافتخار دفاع و اقتدار و سربلندی نيروهای مسلح خواهد بود

درباره کتاب ایجاد تاب آوری معنوی و روانی

این کتاب در سه بخش کلی سازماندهی شده است. در این کتاب از نویسندگانی که دیدگاه‌های چندگانه‌ای داشته‌اند دعوت کرده‌اند تا با هم بنویسند؛

بخش اول شامل یک نمای کلی از مبانی مربوط به امدادرسانی در زمان فاجعه است که بر مسایل مربوط به افراد دخیل در همکاری میان رشته‌ای بین امدادگران سلامت روان و مراقبت‌های معنوی تمرکز می‌کند.

بخش دوم کتاب به همکاری عملی می‌پردازد و تصاویری ملموس از کارهای مشترک چندین زمینه‌ی مختلف امداد فاجعه ارایه می‌کند که شامل دیدگاه‌های چندگانه‌ی نویسندگان مختلف است.

بخش سوم و پایانی عناصر مشترک همکاری میان رشته‌ای در رابطه با تاب‌آوری و آسیب روانی را مشخص می‌کند. 

خواندن کتاب ایجاد تاب آوری معنوی و روانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

پژوهشگران و علاقه‌مندان حوزه مطالعات راهبردی و آینده‌پژوهی.نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۱۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۹۳-۱۵-۱
تعداد صفحات۳۶۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۱۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۹۳-۱۵-۱