دانلود و خرید کتاب بازی های آموزشی برای تقویت حافظه شنیداری رضاعلی نوروزی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب بازی های آموزشی برای تقویت حافظه شنیداری اثر رضاعلی نوروزی

کتاب بازی های آموزشی برای تقویت حافظه شنیداری

معرفی کتاب بازی های آموزشی برای تقویت حافظه شنیداری

کتاب بازی های آموزشی برای تقویت حافظه شنیداری نوشته رضاعلی نوروزی و منیره عابدی است. این کتاب به مربیان و معلمان و والدین کمک می‌کند حافظه شنیداری بچه‌ها را تقویت کنند.

درباره کتاب بازی های آموزشی برای تقویت حافظه شنیداری

برای اینکه بچه‌ها به یادگیری بهتر و عمیق‌تری داشته باشند، لازم است با علاقه و اشتیاق در فعالیت‌های یادگیری درگیر شوند. بنابراین استفاده از روش‌های سنتی که اغلب خشک و غیربرانگیزاننده هستند، نمی‌تواند چندان مؤثر باشد. برای حل این مسائل و قرار دادن آموزش در مسیر توجه به قابلیت‌ها و ویژگی‌های فردی و ایجاد محیط یادگیری شاد و برانگیزاننده، می‌توان از بازی‌ها در تدریس و یادگیری بهره جست. بازی‌ دانش‌آموزان کمک می‌کند که اطلاعات را به روشی جالب و کنش و واکنشی، بررسی و کسب کنند.

بازی‌ها سرگرمی‌های لذت‌بخش و هیجان‌انگیزی هستند که باعث درگیری کامل تمرکز و علایق بچه‌ها می‌شوند و از این طریق یادگیری را تسهیل می‌کنند. فراگیران به‌طور طبیعی با این نوع یادگیری پویا برانگیخته می‌شوند و به آن پاسخ می‌دهند. بازی‌ها نه فقط شاگردان را در روشی سرگرم‌کننده و جالب که محیط‌های یادگیری رقابتی و تعاملی به وجود می‌آورند، برمی‌انگیزانند، بلکه برای حیطه‌ی ارزشیابی نیز دلایل خاصی دارند. بازی موقعیتی ایجاد می‌کند که دانش‌آموزان بتوانند پیشرفت خود را در یک روش غیرتهاجمی مشاهده کنند. به علاوه بازی‌ها برای شاگردان و معلم به‌جای ایجاد بازخورد بعد از امتحان، بازخورد فوری فراهم می‌کند و بنابراین باعث می‌شوند معلمان شکاف‌های یادگیری را تشخیص دهند و در جلسات بعدی جبران کنند. شاگردان نیز قبل از شرکت در آزمون به ضعف‌های خود پی می‌برند و درصدد رفع آن برمی‌آیند. از این لحاظ، بازی نتایج منفی شکست را که ممکن است کاملاً جدی و پایدار باشد، از بین می‌برد.

این کتاب با چندین روش به مربیان کمک می‌کند کودکان را به سمت تقویت حافظه شنیداری هدایت کنند.

خواندن کتاب بازی های آموزشی برای تقویت حافظه شنیداری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام معلمان و مربیان و والدینی که دغدغه کمک به کودکان را دارند پیشنهاد می‌کنیم. 


نظرات کاربران

عزیزپور
۱۴۰۰/۱۰/۱۳

کتاب خوبیه ولی راهکارهای زیادی نداره و بیشتر بازی هاشم گروهیه(تقریبا همش).کتابای بهتری هست برای تقویت حافظه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۲٫۱ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۵

تعداد صفحه‌ها

۱۲۰ صفحه

حجم

۲٫۱ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۵

تعداد صفحه‌ها

۱۲۰ صفحه

قیمت:
۴۰,۰۰۰
تومان