با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب به ‌سوی ‌موفقیت‌ اثر رجبعلی راهی

دانلود و خرید کتاب به ‌سوی ‌موفقیت‌

ویژه ‌مشاورین‌ هدایت‌ تحصیلی‌، انتخاب‌ رشته‌ و‌ داوطلبین‌ آزمون‌های ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سراسری‌ و‌ موسسات‌ آموزش‌ عالی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب به ‌سوی ‌موفقیت‌  نوشته  رجبعلی راهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب به ‌سوی ‌موفقیت‌

کتاب به ‌سوی ‌موفقیت‌ نوشته رجبعلی راهی، نعمت‌الله دهقان‌پور و رضا سلمانی پورنقلبری در انتشارات اساطیر پارسی به چاپ رسیده است. این کتاب ویژه ‌مشاورین‌ هدایت‌ تحصیلی‌، انتخاب‌ رشته‌ و‌ داوطلبین‌ آزمون‌های ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سراسری‌ و‌ موسسات‌ آموزش‌ عالی است.

درباره کتاب به ‌سوی ‌موفقیت‌

مهمترین عامل در کسب هر موفقیتی ، تدوین و مشخص کردن دقیق اهداف است. هدف‌گذار مهم‌ترین عامل حرکت و خلق آینده است؛ هدف‌ها هستند که مقصد و مسیر زندگی فردی و سازمانی را روشن می‌کنند. هدفگذاری به مثابه ترسیم جاده ای برای آینده است و تلاشی ارزشمند است که معطوف به هدف باشد. تلاش بی هدف، پرتاب تیر در تاریکی است.

آنهایی که رؤیایی در ذهن و هدفی بر روی کاغذ نداشته باشند، مقصدشان، معلوم نیست. وقتی که اهداف مشخص شدند، برای چگونگی رسیدن به آنها، باید برنامه‌هایی تدوین شود و فهرست فعالیت‌هایی که منجر به تحقق آن می‌شوند تعیین شود و پس از اجرای برنامه‌ها، باید نتایج با اهداف مقایسه شوند تا اصلاحات لازم در اهداف، برنامه‌ها و فعالیت‌ها به عمل آید.

باید توجه داشت که بین هدفگذاری و برنامه ریزی، ارتباط تنگاتنگی وجود دارد. برنامه بدون هدف، اثربخشی ندارد و هدف بدون برنامه، خیال و رؤیایی بیش نیست. هدفگذاری جزو لاینفک برنامه‌ریزی است و برنامه‌ریزی، فرایندی است که چگونگی حرکت از وضع موجود به وضع مطلوب (هدف) را مشخص می‌نماید. برنامه‌ریزی، خود هدف نیست؛ بلکه وسیله و ابزاری برای تحقق اهداف است. هدفگذاری درست، شرط لازم و برنامه‌ریزی مناسب، شرط کافی است. یک دانش‌آموز داوطلب کنکوری باید بر اساس این ایدۀ علمی حرکت نماید تا به موفقیت دست پیدا کند.

دفتری که پیش رو دارید، گامی است کوچک برای ارائه راهکارهای بهره گیری بهتر از زمان باقی مانده تا آزمون سراسری، بر مبنای اهداف از پیش تعیین شده که در آن سعی گردیده، راه های کسب آرامش در طول زندگی و مقاطع حساس آن همچون توفیق در امتحان آزمون سراسری و راه‌های با نشاط زیستن به همراه رمز و رازهای موفقیت و تکنیکهای تست زنی، به اختصار به رشته تحریر در آید.

 خواندن کتاب به ‌سوی ‌موفقیت‌ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مشاورین‌ هدایت‌ تحصیلی‌، انتخاب‌ رشته‌ و‌ داوطلبین‌ آزمون‌های ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سراسری‌ مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۷۶-۰۴۹-۴
تعداد صفحات۵۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۷۶-۰۴۹-۴