با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب تکرارپذیری اثر کریس زوک

دانلود و خرید کتاب تکرارپذیری

خلق کسب و کار ماندگار در دنیای ناپایدار

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تکرارپذیری  نوشته  کریس زوک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب تکرارپذیری

کتاب تکرارپذیری نوشته کریس زوک و جیمز الن است که با ترجمه غلامرضا توکلی و یعقوب زاهدی انباردان منتشر شده است. این کتاب که به خلق کسب و کار ماندگار در دنیای ناپایدار می‌پردازد را انتشارات موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی منتشر کرده است. 

موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی، از سال ۱۳۶۸ فعالیت خود را به عنوان یک نهاد اندیشه ورز با هدف پیشتیبانی از نیروهای مسلح در زمینه علوم نرم آغاز کرده و طی سال‌ها فعالیت خود، همواره ترویج‌گر مفاهیم نو و بدیع در این زمینه بوده است.

این موسسه به عنوان نهادی پیشرو، فرصت آفرین و نوآور در توسعه اندیشه و مبانی نظری و کاربردی علوم دفاعی، معرفی و ترویج مفاهیم جدیدی را در کارنامه خود دارد که امروزه در سطح جامعه علمی کشور نیز بسط پیدا کرده و حتی منشاء شکل‌گیری رشته‌های دانشگاهی شده‌اند. این موسسه، بر اساس بند ۱۰ ماده ۵ اساسنامه خود، مکلف به انتشار مقالات، نشریات و کتب علمی و فنی در راستای تامین نیاز نیروهای مسلح می‌باشد؛ در کنار این موضوع در تلاش است تا با انتشار عمومی آثار تولیدی، ضمن اشتراک داشته‌های دانشی خود با اندیشمندان، فرهیختگان و پژوهشگران کشور، از یاری آنان نیز برخوردار شود. امید است که این اقدام منجر به رشد و توسعه بیشتر در هر دو بخش دفاع و ملی کشور گردد. از جمله مهم‌ترین موضوعاتی که در دهه اخیر بیشتر مورد توجه موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی بوده است می‌توان به آینده پژوهی، مدیریت دانش، فرماندهی و کنترل، فناوری اطلاعات و فضای سایبر، مدیریت علم، فناوری و نوآوری، علوم شناختی، کیفیت و استاندارد اشاره نمود.

درباره کتاب تکرارپذیری

تقریباً اکثر شرکت‌ها آرزو دارند تا کسب‌وکار پایداری خلق کنند و به ارزش‌آفرینی مستمر برای ذی‌نفعان خود بپردازند. ولی کمتر از ده درصد آن‌ها موفق به تحقق این آرزو می‌شوند. این کتاب به تشریح سه ویژگی مشترک شرکت‌هایی می‌پردازد که توانسته‌اند در دنیای ناپایدار امروز، کسب‌وکاری پایدار خلق نمایند پرداخته است.

خواندن کتاب تکرارپذیری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام فعالان حوزه کسب و کار پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۹۰۱-۴۷-۳
تعداد صفحات۲۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۹۰۱-۴۷-۳