با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب دانستنی های نقش رهبری در مدیریت پروژه اثر الکساندر لوفر

دانلود و خرید کتاب دانستنی های نقش رهبری در مدیریت پروژه

روش‌هایی که منجر به نتایج شگرف می‌شوند

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دانستنی های نقش رهبری در مدیریت پروژه  نوشته  الکساندر لوفر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب دانستنی های نقش رهبری در مدیریت پروژه

کتاب دانستنی های نقش رهبری در مدیریت پروژه نوشته الکساندر لوفر است که با ترجمه محمدرضا کریمی قهرودی و دیگران منتشر شده است. این کتاب به روش‌هایی در کسب و کارها می‌پردازد که منجر به نتایج شگرف می‌شوند.

موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی، از سال ۱۳۶۸ فعالیت خود را به عنوان یک نهاد اندیشه ورز با هدف پیشتیبانی از نیروهای مسلح در زمینه علوم نرم آغاز کرده و طی سال‌ها فعالیت خود، همواره ترویج‌گر مفاهیم نو و بدیع در این زمینه بوده است.

این موسسه به عنوان نهادی پیشرو، فرصت آفرین و نوآور در توسعه اندیشه و مبانی نظری و کاربردی علوم دفاعی، معرفی و ترویج مفاهیم جدیدی را در کارنامه خود دارد که امروزه در سطح جامعه علمی کشور نیز بسط پیدا کرده و حتی منشاء شکل‌گیری رشته‌های دانشگاهی شده‌اند. این موسسه، بر اساس بند ۱۰ ماده ۵ اساسنامه خود، مکلف به انتشار مقالات، نشریات و کتب علمی و فنی در راستای تامین نیاز نیروهای مسلح می‌باشد؛ در کنار این موضوع در تلاش است تا با انتشار عمومی آثار تولیدی، ضمن اشتراک داشته‌های دانشی خود با اندیشمندان، فرهیختگان و پژوهشگران کشور، از یاری آنان نیز برخوردار شود. امید است که این اقدام منجر به رشد و توسعه بیشتر در هر دو بخش دفاع و ملی کشور گردد. از جمله مهم‌ترین موضوعاتی که در دهه اخیر بیشتر مورد توجه موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی بوده است می‌توان به آینده پژوهی، مدیریت دانش، فرماندهی و کنترل، فناوری اطلاعات و فضای سایبر، مدیریت علم، فناوری و نوآوری، علوم شناختی، کیفیت و استاندارد اشاره نمود.

درباره کتاب دانستنی های نقش رهبری در مدیریت پروژه

شرکت‌های پیشتاز و ساختارشکن بر مقوله نوآوری و خلاقیت در ارایه خدمات یا تولید محصول تأکید دارند. این شرکت‌ها برای موفقیت از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کنند و همواره به دنبال ارایه خدمات نوین و محصولات جدید هستند و با یکدیگر نیز به رقابت می‌پردازند. ارزش ارائه شده در خدمات و محصولات چنین شرکت‌هایی بر جنبه‌ها و کارکردهای خاصی تأکید دارد که مشتریان خاص برای آن ارزش قائلند و حاضرند هزینه بیش‌تری بابت دریافت آن پرداخت نمایند. ارزش یاد شده نشأت گرفته از نقش رهبری در پروژه‌های این شرکت‌ها است. ارزش ‬یاد ‬شده ‬نشات ‬گرفته ‬از ‬نقش ‬رهبری ‬در‬ پروژه‬‌های ‬این ‬شرکت‬ها ‬است. ‬اهداف ‬راهبردی ‬نقش ‬رهبری‬ در‬پروژه‌‬های ‬قابل ‬تحویل‬ به‬ مشتریان، ‬شامل ‬عملکردهای ‬برجسته ‬رهبری ‬در ‬زمینه‌‬های ‬مختلف‬ یک ‬پروژه ‬است‬ که‬ در ‬نهایت ‬منجر ‬به ‬برتری‬ و‬ تمایز ‬در ‬مقایسه ‬با ‬شرکت‌‬های ‬رقیب‬ می‌‬شود.‬ ارائه ‬راهبردهای‬ مورد ‬نظر ‬توسط ‬رهبری ‬پروژه ‬بسیار ‬در‬ نتیجه ‬نهایی ‬و ‬همچنین ‬فرایند ‬اجرای‬ پروژه‬ تاثیرگذار ‬است ‬تا‬ جایی ‬که ‬ممکن‬ است‬ پروژه‌‬ای ‬را ‬از‬ یک ‬شکست‬ حتمی‬ به‌سوی ‬موفقیت‬ کامل‬ رهسپار‬ سازد. ‬در ‬ادامه ‬برای‬ ملموس‬ شدن‬ این‬ مساله ‬و ‬آشنا ‬شدن‬ با‬ تجربیات‬ موفق‬ رهبری ‬در‬ پروژه‬‌های ‬مختلف این کتاب به معرفی نمونه‌های موفق پرداخته است.

 خواندن کتاب دانستنی های نقش رهبری در مدیریت پروژه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام فعالان حوزه کسب و کار پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۳/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۹۳-۰۰-۷
تعداد صفحات۲۳۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۳/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۹۳-۰۰-۷