با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
معرکه تنباکو

دانلود و خرید کتاب معرکه تنباکو

میان‌پرده تجارت تنباکوی ایران با مصر (۱۹۱۹ - ۱۸۹۷)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب معرکه تنباکو  نوشته  کریم سلیمانی دهکردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب معرکه تنباکو

کتاب معرکه تنباکو نوشته کریم سلیمانی دهکردی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه شهیدبهشتی برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است.

دانشگاه شهید بهشتی یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی ایران است که از سال ۱۳۳۸ به عنوان یکی از مراکز علمی معتبر فعالیت خود را آغاز کرده است. این دانشگاه ۱۹ دانشکده، ۳ پردیس و ۱۶ پژوهشکده و مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی دارد.

انتشارات دانشگاه شهید بهشتی (دانشگاه ملی سابق) با نام اداره انتشارات در سال ۱۳۵۲ فعالیت خود را آغاز کرد، این مجموعه از سال ۱۳۵۳ مرکز فروش کتاب خود را هم در دانشگاه تاسیس کرد.

دکتر علی آموزش اولین مدیر این انشارات بود. این انتشارات سال ۱۳۵۴ با نام «دفتر انتشارات و تامین منابع درسی» فعالیت خود را به‌طور مستقل از اداره روابط عمومی دانشگاه گسترش داد.

فعالیت رسمی و سازمان یافته انتشارات و چاپخانه از سال ۱۳۵۹ با مدیریت دکتر رضا شعبانی شروع شد و بعد از چندین مرحله تغییر در سیستم، انتشارات دانشگاه شهید بهشتی در حال حاضر در زمینه چاپ و نشر آثار دانشگاهی و پژوهشی و مجلات بسیار توانمند است و آثار ارزشمندی در اختیار دانشجویان، اساتید و پژوهشگران قرار می‌دهد.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه شهید بهشتی زیر نظر اساتید و متخصصین هر رشته منتشر می‌شوند و بهترین و جامع‌ترین اطلاعات را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهند تا هم دانشجویان این دانشگاه و هم دانشجویان دانشگاه‌های دیگر و علاقه‌مندان بتوانند به راحتی به کتاب‌های مورد نیازشان دسترسی داشته باشند.

درباره کتاب معرکه تنباکو

کتاب معرکه تنباکو در واقع حاصل طرح پژوهشی با عنوان هصادرات تنباکوی ایران به مصر بر اساس اسناد نویافته  ۱۹۱۹ -۱۸۷۹ است کاه با حمایات معاونت پژوهشی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهید بهشتی، در سال‌های گذشته باه انجام رسید که بیشتر بر اسناد سازمان اسناد ملی ایران و آرشیو وزارت امور خارجه ایران اتکا داشت. نویسنده در ابتدا موفق شده بود حدود ۲۵۰ برگ سند را از سازمان اسناد ملی ایران استخراج و تصاویر این اسناد را دریافت کند که به نگار دو مقاله علمی پژوهشی انجامید؛ اما پس از آن بود که با مراجعه پی درپی به آرشیو وزارت خارجه و با حمایت سخاوتمندانه جناب آقای دکتر قریشی، مسئول وقت آرشیو، تمامی اسناد پرونده تنباکو موجود در مجموعه اسناد نمایندگی ایران در قاهره و تصویر بیش از یک هزار برگ ساند در اختیار نگارنده قرار گرفت.

خواندن کتاب معرکه تنباکو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 پژوهشگران رشته‌های تاریخ و جامعه‌شناسی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۲۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۵۷-۴۴۶-۷
تعداد صفحات۲۰۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۲۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۵۷-۴۴۶-۷