با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مقیاس های نوین عملکرد

دانلود و خرید کتاب مقیاس های نوین عملکرد

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مقیاس های نوین عملکرد  نوشته  بریان ماسکل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مقیاس های نوین عملکرد

کتاب مقیاس های نوین عملکرد نوشته بریان ماسکل است که با ترجمه سیدامیر هدایت طباطبایی منتشر شده است. کتاب مقیاس های نوین عملکرد یکی از کتاب‌های تخصصی کسب و کار انتشارات موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی، است.

درباره کتاب مقیاس های نوین عملکرد

موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی، از سال ۱۳۶۸ فعالیت خود را به عنوان یک نهاد اندیشه ورز با هدف پیشتیبانی از نیروهای مسلح در زمینه علوم نرم آغاز کرده و طی سال‌ها فعالیت خود، همواره ترویج‌گر مفاهیم نو و بدیع در این زمینه بوده است.

این موسسه به عنوان نهادی پیشرو، فرصت آفرین و نوآور در توسعه اندیشه و مبانی نظری و کاربردی علوم دفاعی، معرفی و ترویج مفاهیم جدیدی را در کارنامه خود دارد که امروزه در سطح جامعه علمی کشور نیز بسط پیدا کرده و حتی منشاء شکل‌گیری رشته‌های دانشگاهی شده‌اند. این موسسه، بر اساس بند ۱۰ ماده ۵ اساسنامه خود، مکلف به انتشار مقالات، نشریات و کتب علمی و فنی در راستای تامین نیاز نیروهای مسلح می‌باشد؛ در کنار این موضوع در تلاش است تا با انتشار عمومی آثار تولیدی، ضمن اشتراک داشته‌های دانشی خود با اندیشمندان، فرهیختگان و پژوهشگران کشور، از یاری آنان نیز برخوردار شود. امید است که این اقدام منجر به رشد و توسعه بیشتر در هر دو بخش دفاع و ملی کشور گردد. از جمله مهم‌ترین موضوعاتی که در دهه اخیر بیشتر مورد توجه موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی بوده است می‌توان به آینده پژوهی، مدیریت دانش، فرماندهی و کنترل، فناوری اطلاعات و فضای سایبر، مدیریت علم، فناوری و نوآوری، علوم شناختی، کیفیت و استاندارد اشاره نمود.

کتاب پیش رو شامل فصول لزوم برخورداری از مقیاس‌های نوین عملکرد، مشخصات مقیاس‌های نوین عملکرد، اجرای سیستم‌های جدید اندازه گیری عملکرد و انگیزه‌ای برای عمل است که به شما در زمینه کسب و کار کمک می‌کند.

خواندن کتاب مقیاس های نوین عملکرد، را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان و فعالان حوزه کسب و کار پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۷۸/۰۴/۱۶
شابکundefined
تعداد صفحات۸۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۷۸/۰۴/۱۶

تجربه بهتر در اپلیکیشن