با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مروری جامع بر ایمنی شناسی پزشکی

دانلود و خرید کتاب مروری جامع بر ایمنی شناسی پزشکی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مروری جامع بر ایمنی شناسی پزشکی  نوشته  حسن نامدار احمدآباد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مروری جامع بر ایمنی شناسی پزشکی

کتاب مروری جامع بر ایمنی شناسی پزشکی اثر حسن نامدار احمدآباد و مریم نظافت فریزی یکی از کتاب‌های انتشارات تخصصی حیدری در زمینه ایمنی‌شناسی است که به سفارش دانشگاه علوم پزشکی خراسان به چاپ رسیده است.

با پیشرفت دانش علوم پزشکی، نیاز دانشجویان و اساتید رشته‌های علوم پزشکی به منابع مورد نیاز بیش از پیش احساس می‌شود. انتشارات حیدری در همین راستا در سال ۱۳۹۲ افتتاح شد تا با شناسایی نیاز جامعه پزشکی گامی هرچند کوچک در زمینه انتشار کتب پزشکی بردارد. حاصل تلاش این ناشر در این سال‌ها، چاپ، نشر و ترجمه بیش از چندصد عنوان از جدیدترین و به‌روزترین عناوین کتاب‌های رشته‌های پزشکی و چاپ چندین هزار عنوان کتاب‌های لاتین پزشکی بوده است که در تمامی آنها از اساتید مجرب و بنام برای ترجمه و تالیف منابع مورد نیاز دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی بهره برده است.

انتشارات حیدری علاوه بر چاپ و نشر کتب پزشکی با شناسایی زمینه‌های بازار فروش و در دسترس قرار دادن منابع به گروه هدف اقدام به راه‌اندازی چندین فروشگاه مستقل نشر حیدری در شهرهای تهران، اراک، خرم آباد و بجنورد و …. نموده که با توجه به عدم وجود فروشگاه اختصاصی کتب پزشکی در برخی از استان‌ها این کار با استقبال دانشجویان، اساتید و مسئولین دانشکده‌های پزشکی این مراکز همراه بوده است.

خواندن کتاب مروری جامع بر ایمنی شناسی پزشکی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

دانشجویان رشته پزشکی به ویژه ایمونولوژی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۹-۳۵۱-۰
دسته بندی
تعداد صفحات۳۰۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۹-۳۵۱-۰