با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پالایش زیستی منابع جنگلی

دانلود و خرید کتاب پالایش زیستی منابع جنگلی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پالایش زیستی منابع جنگلی  نوشته  رایمو آلن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب پالایش زیستی منابع جنگلی

کتاب پالایش زیستی منابع جنگلی نوشته رایمو آلن یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه شهیدبهشتی برای دانشجویان و پژوهش‌گران است.

دانشگاه شهید بهشتی یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی ایران است که از سال ۱۳۳۸ به عنوان یکی از مراکز علمی معتبر فعالیت خود را آغاز کرده است. این دانشگاه ۱۹ دانشکده، ۳ پردیس و ۱۶ پژوهشکده و مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی دارد.

انتشارات دانشگاه شهید بهشتی (دانشگاه ملی سابق) با نام اداره انتشارات در سال ۱۳۵۲ فعالیت خود را آغاز کرد، این مجموعه از سال ۱۳۵۳ مرکز فروش کتاب خود را هم در دانشگاه تاسیس کرد.

دکتر علی آموزش اولین مدیر این انشارات بود. این انتشارات سال ۱۳۵۴ با نام «دفتر انتشارات و تامین منابع درسی» فعالیت خود را به‌طور مستقل از اداره روابط عمومی دانشگاه گسترش داد.

فعالیت رسمی و سازمان یافته انتشارات و چاپخانه از سال ۱۳۵۹ با مدیریت دکتر رضا شعبانی شروع شد و بعد از چندین مرحله تغییر در سیستم، انتشارات دانشگاه شهید بهشتی در حال حاضر در زمینه چاپ و نشر آثار دانشگاهی و پژوهشی و مجلات بسیار توانمند است و آثار ارزشمندی در اختیار دانشجویان، اساتید و پژوهشگران قرار می‌دهد.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه شهید بهشتی زیر نظر اساتید و متخصصین هر رشته منتشر می‌شوند و بهترین و جامع‌ترین اطلاعات را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهند تا هم دانشجویان این دانشگاه و هم دانشجویان دانشگاه‌های دیگر و علاقه‌مندان بتوانند به راحتی به کتاب‌های مورد نیازشان دسترسی داشته باشند.

 درباره کتاب پالایش زیستی منابع جنگلی

بدون شک آینده تأمین پایدار مواد و انـرژی، مبتنـی بـر زیسـت تـوده و منـابع طبیعـی تجدیدپذیر خواهد بود. ارائه و گسترش روزافزون مفهوم پالایش زیستی بـا هـدف بهـره‌وری بهینه و بیشینه از زیست‌توده بوده که زمینه‌های وسیع مطالعاتی و کاربردی را درپی داشـته است. راه‌اندازی واحدهای تولیدیجدید با درنظرگرفتن فنّاوری‌های پـالایش زیسـتی و نیـز تجهیز و به‌روزرسانی واحدهای تولیدی موجود با فنّـاوری‌هـای یادشـده حـاکی از اهمیـت و جایگاه مفاهیم پالایش زیستی در فنّاوری‌هاي روز دنیاست.

تنوع کم‌نظیر گونه‌های جنگلی و درختی در پهنۀ جغرافیـایی ایـران از یـکسـو و لـزوم بهره‌وری علمی و اصولی از منابع یادشده در راستای تولید مواد زیسـتی گونـاگون از سـویی دیگر، مترجمان را بر آن داشت تا این کتاب را به عنوان نخستین کتاب فارسـی در دسـترس، به علاقه‌مندان در جوامع دانشگاهی، صنعتی و سازمان‌های مربوط تقدیم کنند.

کتاب حاضر از کتاب Resources Forest of Biorefining برگردان شده است. جدیـدترین و آخرین جلد (جلد بیست) از مجموعۀ کتب تخصصی مرجع کـه بـه عنـوان منـابع اصـلی و معتبر در تمامی مراکز دانشگاهی و صنعتی دنیا استفاده می‌شود و به آن استناد می‌کنند.

 خواندن کتاب پالایش زیستی منابع جنگلی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 دانشجویان رشته‌های مرتبطی مانند محیط‌زیست و شیمی و صنایع مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۰۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۱۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۵۷-۵۲۲-۸
تعداد صفحات۵۰۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۱۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۵۷-۵۲۲-۸