با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه شخص شخیصی باشیم؟

دانلود و خرید کتاب چگونه شخص شخیصی باشیم؟

۶۵ راهکار خفن برای بچه آدم بودن

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه شخص شخیصی باشیم؟  نوشته  کاترین نیومن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چگونه شخص شخیصی باشیم؟

کتاب چگونه شخص شخیصی باشیم؟ یا ۶۵ راهکار خفن برای بچه آدم بودن نوشته کاترین نیومن و ترجمه مهرزاد زمردیان است. کتاب چگونه شخص شخیصی باشیم؟ را انتشارات پرتقال منتشر کرده است، این انتشارات با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب چگونه شخص شخیصی باشیم؟

این اثر کتابی در حوزه موفقیت و خودیاری و یادگیری مهارت‌های زندگی و ارتباطات اجتماعی برای کودکان و نوجوانان است. بچه‌ها در این کتاب می‌آموزند که چگونه مستقل باشند، درکارهای خانه به دیگران کمک کنند، چطور با دیگران ارتباط درست و سازنده برقرار کنند، چگونه در جمع رفتار کنند، مثلا چگونه سپاسگزاری یا معذرت خواهی کنند، و...

آنها در کنار این آموزش‌ها، مهارت‌هایی را هم در این کتاب می‌آموزند مثل طرز استفاده از ابزراها، تا کردن لباس‌ها، آشپزی ساده، دوخت و دوز و صله کردن، و خیلی مهارت‌های دیگر که در زندگی به دردشان خواهد خورد. 

بخشی از کتاب هم با زبان ساده به موضوع صرفه‌جویی و موضوعات مالی و اقتصادی پرداخته است. 

به طور کلی چگونه شخص شخیصی باشیم؟ کتابی جامع و خوب برای بچه‌هایی است که کم‌کم وارد اجتماع می‌شوند. لحن شوخ و صمیمی کتاب آنها را مشتاق‌تر خواهد کرد تا مهارت‌های زیادی را که نویسنده به آنها پرداخته است، به خوبی یاد بگیرند و برای ورود به دنیای بزرگسالی و مسئولیت‌های آن آماده شوند.

خواندن کتاب چگونه شخص شخیصی باشیم؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

نوجوانان مخاطبان اصلی این کتاب‌اند.

بخشی از کتاب چگونه شخص شخیصی باشیم؟

اگر کسـی در خانه‌ی شما بیمار است، می‌توانید برایش خوراکی‌های آرامشبخش ببرید. مثلا یک کاسـه سـوپ، چند نان برشـته و نیمرو یا یک فنجان دمنوش زنجبیل. یا وقتی فرد بیمار مشـغول تماشـای تلویزیـون، حل کـردن جدول یا تماشـا کردن عکس‌ها و کارت پسـتال‌های سفرهایش است، می‌توانید پیشش بنشینید و همراهی‌اش کنید.

اگـر یکی از دوسـتانتان مریض اسـت، می‌توانیـد به دیدنش برویـد و برایـش گل یـا کتاب و مجله هدیه ببریـد، یا برایش کارت پستال بفرستید.

شـاید یکی از همکلاسی‌هایتان چند روزی مریض بشـود. فـوری دسـت به کار شـوید و از همـه‌ی همکلاسی‌هایتان  بخواهیـد برایـش کارت درسـت کنند و رویش یادداشـتی بنویسند. بعد همه‌ی کارت‌ها را داخل پاکتی بزرگ بگذارید و برای او بفرستید. 

اگر بیماری دوسـتتان واگیردار اسـت، وقتی از پیشـش برمی‌گردید، دست‌هایتان را بشویید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Arista
۱۴۰۰/۰۶/۱۳

that was cool

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۷۴-۰۷۷-۱
تعداد صفحات۱۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۷۴-۰۷۷-۱