با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مبانی فیزیک پلاسما برای مهندسین و پژوهشگران اثر عمران اینان

دانلود و خرید کتاب مبانی فیزیک پلاسما برای مهندسین و پژوهشگران

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مبانی فیزیک پلاسما برای مهندسین و پژوهشگران  نوشته  عمران اینان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مبانی فیزیک پلاسما برای مهندسین و پژوهشگران

کتاب مبانی فیزیک پلاسما برای مهندسین و پژوهشگران نوشته عمران اینان یکی از کتاب تخصصی انتشارات دانشگاه اصفهان برای تدریس در رشته - این دانشگاه است.

انتشارات دانشگاه اصفهان از سال ۱۳۳۳ شمسی شروع به کار نموده است ولی فعالیت رسمی خودرا از سال ۱۳۴۷ آغاز کرده است. فعالیت‌های عمده انتشارات دانشگاه اصفهان درحوزه کتاب عبارت است از تالیف و ترجمه ونشر کتاب‌های علمی و درسی برای رشته‌هایی که در دانشگاه تدریس می‌شود، نخستین کتاب از انتشارات دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۳۸ هجری شمسی انتشار یافته است و از آن سال تاکنون بیش ۷۳۰عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

در حوزه نشریات نیز دانشگاه اصفهان رتبه چهارم تعداد نشریات علمی پژوهشی را در کشور داراست و در حال حاضر بیش از ۴۰ نشریه فعال در این حوزه منتشر می‌شود.

 درباره کتاب مبانی فیزیک پلاسما برای مهندسین و پژوهشگران

آشنایی با فیزیک پلاسما به درک هرچه بهتر پیچیدگی‌های جهان هستی و گره‌گشایی از پدیده‌هایی که تا به حال ناشناخته باقی مانده‌اند، کمک می‌کند. این شاخه از فیزیک، همچنین فرصت‌های مطالعاتی بی‌شماری را در زمینه‌های مختلف علوم و فناوری‌های نوین، فراروی مهندسین و محققین قرار داده است.

با توجه به گستردگی موضوعات در فیزیک پلاسما، مؤلفین این کتاب تلاش زیادی کرده‌اند تا زمینه لازم برای درک بهتر کاربردهای پلاسما را فراهم آورند. فصل‌های کتاب به گونه‌ای است که موضوعات مختلف در زمینه مبانی فیزیک پلاسما را به صورت فشرده اما جامع بیان نموده است و مقدمات لازم برای مطالعات بعدی خواننده را فراهم می‌آورند. در این کتاب، مفاهیم اساسی فیزیک پلاسما با بیانی روان، معرفی و تشریح گردیده‌اند تا بدین وسیله دانشجویان مقاطع مختلف رشته‌های فیزیک و مهندسی و همچنین محققین در این حوزه بتوانند آنها را درک نمایند و به ایده-هایی متناسب با رشته علمی خود دست یابند.

 خوانن کتاب مبانی فیزیک پلاسما برای مهندسین و پژوهشگران

کتاب تخصصی مبانی فیزیک پلاسما برای مهندسین و پژوهشگران یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۱۸۷-۸
دسته بندی
تعداد صفحات۳۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۱۸۷-۸