با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فعال سازی چشم سوم

دانلود و خرید کتاب فعال سازی چشم سوم

تکنیک‌های سریع، تاثیرگذار و تایید شده برای افزایش آگاهی و بصیرت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فعال سازی چشم سوم  نوشته  ال جردن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فعال سازی چشم سوم

فعال سازی چشم سوم اثر ال جردن تکنیک‌های سریع، تاثیرگذار و تایید شده برای افزایش آگاهی و بصیرت در اختیار شما می‌گذارد.

 درباره کتاب فعال سازی چشم سوم

آیا به دنبال فرا جهان‌بینی و آگاهی شهودی هستید؟ آیا می‌خواهید بدانید چطور چشم سومتان را باز کنید؟ آیا می‌خواهید به تجربه فوق‌العاده فعال کردن چشم سوم برسید؟ نیازی نیست زیاد دور شوید! این کتاب تکنیک‌های بسیار قدرتمند و تأییدشده‌ای را در اختیارتان قرار می‌دهد تا از طریق آن‌ها بتوانید خودآگاهی و بصیرت خویشتن را فراتر از آنچه تصور می‌کنید، پرورش دهید.

از طرفی اگر آگاهی شهودی که به دست آوردید کنترلش برایتان سخت شود، یاد خواهید گرفت چگونه مقیاس بندی‌ها را انجام دهید. در مجموع این کتاب نه تنها نشان می‌دهد چگونه چشم سوم را با تکنیک‌های جالب و تایید شده باز کنید، بلکه نحوه بستن آن را نیز می‌آموزید. چقدر عالی! توانایی کنترل حجم اطلاعات شهودی در سیستمتان جریان می‌یابد.

در این کتاب مطالب زیر را می‌آموزید:

- معنی چشم سوم و چگونگی عملکرد چشم سوم

- تکنیک‌های متداول برای باز کردن چشم سوم و نحوه تشخیص باز بودن چشم سوم

- روش‌های نامتعارفی که برای باز کردن چشم سوم شما استفاده می‌شود.

- معنای داشتن علم غیب‌بینی و واسطه بودن چیست.

- چگونه مهارت‌های خود را به‌عنوان یک غیب‌بین یا حتی به‌عنوان یک واسطه غیب‌بینی تقویت کنید.

- چرا باید در مورد چرخه غیب‌بینی که به آن می‌پیوندید، گزینشی عمل کنید.

- چگونه می‌توان فهمید که شما از توانایی‌های غیب‌بینی طبیعی برخوردار هستید یا اینکه یک واسطه طبیعی هستید.

- چگونه می‌خواهید از باز شدن چشم سوم بهره‌مند شوید.

- چگونگی کسب درآمد از توانایی غیب‌بینی

- چگونگی کاهش تأثیر چشم سوم

- چگونگی تشخیص هاله‌های غیب‌بینی در افراد

- چگونه می‌توان کودکی را کودکِ دارای قدرت‌های فرا طبیعی نامید.

- چگونگی حمایت از رشد کودکی که توانایی‌های ماورالطبیعه دارد.

- چگونگی ایجاد هماهنگی در محیط زندگی

- چگونگی پیشرفت چشم سوم با استفاده از روغن‌ها و بلورهای ضروری

- چگونگی برانگیختن چشم سوم با استفاده از یوگا و سایر تمرینات

- چگونگی مراقبت از چشم سوم در مقابل مسدود شدن

- چگونه می‌توان گفت در بیداری معنوی موفق عمل کردید.

و خیلی مطالب دیگر...

به احتمال زیاد درباره چشم سوم شنیده‌اید. خیلی‌ها پیش زمینه‌ای در ذهنشان دارند. متاسفانه چشم سومی که اکثریت درباره‌اش می‌دانند، احتمالاً چشم جستجوگرانه است، کسی که او را استخدام می‌کنید تا بررسی کند چه کسی کسب و کار، روابط و یا زندگی‌تان را به‌هم‌ریخته است. برای مثال شرکت‌های جستجوگر خود را چشم سوم مشتریانشان می‌دانند. با این حال چشم سومی که در این کتاب به آن پرداخته می‌شود مربوط به قدرت بینشی است که با یادگیری تمرین بعضی از اصول خارج از کالبد جسمی به آن دست می‌یابید.

در این کتاب می‌توانید بیشتر درباره اصول گشودن چشم سوم یاد بگیرید. مسائل ساده‌ای را می‌آموزید که لازم است دائماً آن‌ها را انجام دهید اما پاداش‌ها و نتایج بزرگی برایتان در زمینه آگاهی از آنچه در اطرافتان رخ می‌دهد، به دست می‌آورید. پس از اینکه یاد گرفتید چطور چشم سوم را باز کنید، می‌توانید بگویید چه زمانی در محیط خصمانه و چه زمانی در محیط دوستانه قرار دارید. هر اتفاقی که در این زمینه رخ دهد، تلاشی برای هماهنگ شدن به بهترین شکل با شرایط است. وقتی چشم سومتان باز شود خیلی سریع و آسان ذهن و جسم خود را آرام می‌کنید، و می‌توانید تصمیمات بی‌طرفانه در مورد کارهایی که انجام می‌دهید بگیرید.

 خواندن کتاب فعال سازی چشم سوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت مخاطبان این کتاب‌اند.

 بخشی از کتاب فعال سازی چشم سوم

لازم است بدانید بعضی‌ها چشم سومشان از زمان تولد باز است، در واقع آن‌قدر باز است که آن‌ها را دارای توانایی غیب‌بینی و انرژی ماورالطبیعه می‌کند. این کتاب راهنمای شماست تا متوجه شوید که آیا یک فراروان بین طبیعی هستید یا کسی که این اتفاق برایتان نزدیک است. این موضوع اهمیت زیادی دارد زیرا بعضی والدین که بچه‌هایی با توانایی‌های غیب‌بینی دارند فکر می‌کنند فرزندانشان دچار بی‌ثباتی ذهنی شده‌اند. و در مورد قدرت‌های واسطه نیز همین‌طور است، کسی که سطح بالایی از شهود و بصیرت دارد می‌تواند با بعد روحانی متصل شود. در ادامه درباره ویژگی‌های تمایز بخش میان فراروان بین و واسطه مطالعه خواهید کرد. بنابراین وقتی احساس می‌کنید خارج از این جهان در حال تأملید، خود را درک خواهید کرد و دیگران هم با دیدن افرادی که به نظرشان عجیب‌وغریب هستند، تعجب نخواهند کرد و آن‌ها را می‌فهمند.

در زمینه گشودن چشم سوم، گاهی چشم به‌صورت ناخواسته بازمی شود. در این کتاب خواهید خواند که چطور ممکن است یک روز کاملاً معمولی باشد و روز بعد با قدرت غیب‌بینی و فراروانی از خواب بیدار شوید. در واقع جهان بعضی از مشهورترین واسطه‌هایش را این‌گونه دارای موهبت ساخته است به روشی کاملاً ناگهانی و برنامه‌ریزی نشده! با این حال همان‌طور که اشاره شد، برخی افراد هنگام تولد دارای قدرت‌های فراروان بین هستند که در این کتاب کاملاً تشریح می‌شود. با هر روشی که چشم سوم این افراد باز شود، آن‌ها دارای سطح بالایی از شهود هستند که هر کسی می‌تواند از مزایایش بهره‌مند شود.

بعلاوه این کتاب به شما آموزش می‌دهد چگونه چشم سوم خود را ببندید. بنا بر اطلاعات ارائه شده باز شدن چشم سوم گاهی می‌تواند گیج‌کننده باشد و لازم است در چنین مواردی بسته شود. از این کتاب مهارت‌های گشودن و بستن چشم سوم را یاد می‌گیرید که فقط برای راهب‌ها و سایر چهره‌های مذهبی مفید نیست بلکه به افراد معمولی نیز کمک می‌کند.

آینده منتظر است تا آن را کشف کنید. اگر آماده کسب شهود بیشتر هستید، لازم است این کتاب را بخوانید و درس‌های ساده‌اش را تمرین کنید. متوجه خواهید شد که لزوماً مراقبه یک مسئله مذهبی نیست، بلکه می‌تواند به افزایش درک و شناخت بیشتر در زندگی کمک کند. در موقعیتی قرار خواهید گرفت تا خود را برای پیامدهای مشخصی از نظر روانی بشناسید که شاید با قدرتمند شدن چشم سوم کاملاً قابل درک باشد.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۲۰
شابک‌‫‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۳-۳۵۷-۸‬‬
تعداد صفحات۶۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۲۰
شابک‌‫‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۳-۳۵۷-۸‬‬