با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سر من لانه گنجشک هاست

دانلود و خرید کتاب سر من لانه گنجشک هاست

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سر من لانه گنجشک هاست  نوشته  رفعت هاشمی سی‌سخت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سر من لانه گنجشک هاست

کتاب سر من لانه گنجشک هاست اثر رفعت هاشمی سی‌سخت یکی از کتاب‌های سبز نردبان در زمینه حفاظت از محیط زیست برای کودکان و نوجوانان است که درباره ارزش درخت‌های کهن‌سال در زندگی انسان‌ها صحبت می‌کند.

پدربزرگ نمی‌خواهد خانه حیاط دار قدیمی‌اش را بفروشد اما عمه و پدر اصرار دارند بهتر است آن را بفروشند یا دوباره بسازندش، پدربزرگ نگران گنجشک‌هایی است که روی درخت زندگی می‌کنند. 

نردبان واحد کودک و نوجوان انتشارات فنی ایران است که بزرگترین مجموعه کتاب‌های زیست‌محیطی، مهارت‌های زندگی، کتاب‌های مهدکودک سراسر کشور و تنها ماهنامه زیست‌محیطی نوجوانان کشور با نام داروگ را منتشر می‌کند. کتاب‌های محیط زیستی نردبان با نام کتاب‌های سبز شناخته می‌شوند.، کتاب‌های قرمز مخصوص آموزش مهارت‌های زندگی‌اند، کتاب‌های بنفش موضوعات علمی دارند و کتاب‌های آبی مخصوص آموزش پیش‌از دبستان‌اند.

نردبان به عنوان یک ناشر فعال کودک و نوجوان و یک مؤسسه فرهنگی تلاش می‌کند با تولید کتاب‌های مفید، کاربردی، با‌کیفیت و جذاب به ارتقای مهارت‌های زندگی و زیست‌محیطی و شکل‌گیری شخصیت کودکان و نوجوانان کمک کند. این ناشر با پیش‌بینی نیازهای فرهنگی و اجتماعی کودکان و نوجوانان و ارائه محصولات فرهنگی برجسته با محتوای بومی در صدد است به بهبود کیفیت زندگی آنان کمک کند.

خواندن کتاب سر من لانه گنجشک هاست را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای کودکان دوره دبستان جذاب است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۰۱
شابک‌۹۷۸-۶۰۰-۴۷۷-۰۲۴-۸
تعداد صفحات۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۰۱
شابک‌۹۷۸-۶۰۰-۴۷۷-۰۲۴-۸