با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب طراحی بازی های دیجیتالی اثر درک برین

دانلود و خرید کتاب طراحی بازی های دیجیتالی

با اسکرچ بازی بسازید

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب طراحی بازی های دیجیتالی  نوشته  درک برین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب طراحی بازی های دیجیتالی

کتاب طراحی بازی های دیجیتالی دامیز اثر درک برین یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آموزش طراحی بازی برای کودکان و نوجوانان  است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب طراحی بازی های دیجیتالی دامیز کمک می‌کند تا بتوانید یک بازی طراحی کنید. اگر در دنیای دیجیتال فعالیت می‌کنید و ایده‌های جذابی برای طراحی بازی دارید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید این کتاب به شما کمک می‌کند تا قدم اول را بردارید و تا رسیدن به نتیجه پیش بروید.  

خواندن کتاب طراحی بازی های دیجیتالی دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به یادگیری طراحی بازی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۲۳-۷
تعداد صفحات۱۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۲۳-۷