با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب ساخت انیمیشن دیجیتالی اثر درک برین

دانلود و خرید کتاب ساخت انیمیشن دیجیتالی

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ساخت انیمیشن دیجیتالی  نوشته  درک برین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ساخت انیمیشن دیجیتالی

کتاب ساخت انیمیشن دیجیتالی نوشته درک برین و ترجمه سینا عمرانلو یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز برای کودکان و نوجوانان است. این کتاب بچه‌ها را راهنمایی می‌کند تا تمام مراحل ساخت یک انیشمین جذاب و بامزه را خودشان طی کنند. 

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

درک برین در این کتاب قدم به قدم همراه بچه‌ها است تا با اساس ساخت انیمیشن آشنا شوند. یاد بگیرند شخصیت‌هایی جذاب طراحی کنند و مکانی مناسب برای ساخت انیمیشن انتخاب کنند. آن‌ها همچنین در این کتاب یاد می‌گیرند چطور می‌توانند نور، صدا و حرکت را به انیمیشنشان اضافه کنند تا نتیجه نهایی عالی باشد. 

کتاب ساخت انیمیشن دیجیتالی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن کتاب ساخت انیمیشن دیجیتالی را به تمام کودکان و نوجوانان خلاق و پرانرژی پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۳۱-۲
تعداد صفحات۱۳۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۳۱-۲