با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رژیم های پرهیزی

دانلود و خرید کتاب رژیم های پرهیزی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رژیم های پرهیزی  نوشته  کلیان پتروچی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رژیم های پرهیزی

کتاب رژیم های پرهیزی دامیز اثر کلیان پتروچی و پاتریک فلین یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه سلامت و تغذدیه است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب رژیم‌های پرهیزی شما را با برنامه‌های غذایی داوطلبانه برای کاهش وزن اشنا می‌کند. رژیم‌هایی که تاثیر زیادی بر سلامتی و روند مبارزه با پیری دارند. در این اثر اطلاعاتی تخصصی درباره وراد کردن رژيم‌های غذایی پرهیزی به زندگی به دست خواهید آورد.

در این کتاب می‌توانید دستور پخت غذاهای ۵۰۰ کالری ویژه بانوان و ۶۰۰ کالری ویژه آقایان را بیاموزید.

خواندن کتاب رژیم های پرهیزی دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های سلامت و سبک زندگی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۹۹-۳
تعداد صفحات۳۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۹۹-۳