با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
برنامه نویسی کامپیوتری

دانلود و خرید کتاب برنامه نویسی کامپیوتری

زبان کامپیوترها را بیاموزید

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب برنامه نویسی کامپیوتری  نوشته  کریس مینیک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب برنامه نویسی کامپیوتری

کتاب برنامه نویسی کامپیوتری اثری از کریس مینیک و اِوا هالند با ترجمه نیلوفر رحیم‌زاده، یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز برای کودکان و نوجوانان است. این کتاب به شما یاد می‌دهد زبان کامپیوترها را بیاموزید. 

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

امروزه ما تمام کارهایی را که انجام می‌دهیم به کمک کامپیوتر پیش می‌بریم. کامپیوترها و برنامه‌های آن‌ها کار را برای ما راحت کرده‌اند و به همین ترتیب است که ما می‌توانیم به راحتی کار کنیم. اگر شما هم دوست دارید برنامه کامپیوتری بنویسید که کاری را انجام دهد که شما به آن دستور داده‌اید، این کتاب را حتما بخوانید تا زبان کامپیوترها را یاد بگیرید. 

کتاب برنامه نویسی کامپیوتری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن کتاب برنامه نویسی کامپیوتری را به تمام نوجوانانی که مشتاق یادگیری برنامه نویسی برای کامپیوتر هستند، پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۲۴-۴
تعداد صفحات۱۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۲۴-۴